MP4’ü MP3’e Sıfır Kalite Kaybı ile Dönüştürme Nasıl Yapılır?

Eğer kalite kaybı olmadan MP4’ü MP3’e dönüştürmenin bir yolunu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Size bu yazımızda MP4 video dosyalarınızı yüksek kalite ile MP3’e dönüştürmekten bahsedeceğiz. Daha öncesinde bu işlemi gerçekleştirip düşük kalitede bir MP3 dosyası çıktısı almış olabilirsiniz. Bu genellikle hayal kırıklığı yaratan bir durum olabilir, çünkü hepimiz medya oynatıcılarda oynattığımız kaliteli videoların ses versiyonlarını da aynı şekilde elde etmek isteriz. Bu makalede, bir medya dönüştürücüsü kullanarak MP4’ü MP3’e nasıl sıfır kalite kaybı ile dönüştürebileceğimizi göstereceğiz.

Hangi Dönüştürücü Program MP4’ü MP3’e Sıfır Kalite Kaybı ile Dönüştürebilir?

Sıfır kalite kaybı ile MP4 videoları MP3’e dönüştüren en iyi medya aracı Wondershare Video Converter Ultimate yazılımıdır. Videolarınızı video formatına veya ses formatına dönüştürüyor olsanız da, bu medya dönüştürücüsü dosyanızın kalitesini üst düzeyde korur. Wondershare Video Converter Ultimate, videonuzun çıkış kalitesini özelleştirmenizi veya önceden ayarlanmış kalite formatlarını kullanarak ayarlamanızı sağlar.

Ayrıca dosyaları bu yazılımla dönüştürmek, dönüşümleri hızlandıran bir GPU hızlandırıcısıyla oluşturulduğundan, oldukça hızlıdır. Üstelik birden fazla dosya yüklemenize, bir çıktı biçimi seçmenize ve tüm dosyaları herhangi bir kalite kaybı olmadan aynı anda dönüştürmenize olanak tanır.

Wondershare Video Converter Ultimate Kullanarak Kalite Kaybı Olmadan MP4’ü MP3’e Dönüştürmek Nasıl Olur?

Şimdi birkaç adımda MP4’ü MP3’e nasıl dönüştürebileceğinizle ilgili çok basit işlemlerden bahsedeceğiz.

Adım 1. Yazılımı İndirin ve Yükleyin

Wondershare web sitesine giriş yapın, Wondershare Video Converter Ultimate versiyonunu seçip indirin ve bilgisayarınıza kurun. Yazılımı indirip yüklemek birkaç saniye sürer ve oldukça kolaydır.

Adım 2. MP4 Dosyasını Yükleyin

Ardından  uygulamayı bilgisayarınızda çalıştırın ve açın. Ana pencerede “Dönüştür” e tıklayın ve bunun altında “Dosya Ekle” düğmesini göreceksiniz. İlk “Dosya Ekle” seçeneğini seçin  sonra dönüştürmek ve programla birlikte açmak istediğiniz MP4 dosyasına göz atın.