Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

MalzemeBilimi.Net, geniş ve nitelikli kullanıcı kitlesiyle beraber, etkileşimli sosyal medya kullanımı ile firmalar için etkin ve verimli bir reklam mecrasıdır.

MalzemeBilimi.Net; öğrenciler, yeni mezunlar, mühendisler, tekniker/teknisyenler ve akademisyenlerden oluşan bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Bir “tema portalı” ve “forum sitesi” olmanın avantajlarına sahip olan MalzemeBilimi.Net, müşterilerine sonuç ve çözüm odaklı bir platform sunar. MalzemeBilimi.Net aracılığı ile yapacağınız reklam ve tanıtım çalışmaları sonucunda firma veya ürünleriniz doğrudan hedef kitlenize tanıtılır, böylece reklam bütçenizi en ekonomik şekilde kullanırsınız. Özellikle üniversite öğrencilerine yapacağınız tanıtım çalışmalarında, geleceğin mühendisleri için marka bilincinizi oluşturursunuz.

Reklam Seçeneklerimiz:
Sitemize banner reklam ve sponsorluk bazında reklam verebilirsiniz. Bunların dışında farklı teklifleriniz için bizimle aşağıda belirttiğimiz iletişim adreslerinden irtibata geçebilirsiniz.

Reklam ve Sponsorluk Anlaşması Şartlarımız:
1. Banner reklamlarınız site içeriğine uygun görüldüğü takdirde kabul edilecektir. Sitemiz ticari itibarı küçültmeye yönelik, politik unsurlar içeren ve haksız rekabete sebep olabilecek reklamları kesinlikle yayınlamamaktadır.
2. Sitemizde yayınlanacak olan reklam banner ve advertorial metinlerin içeriği nedeniyle ortaya çıkabilecek sorunlardan reklamveren firma sorumlu olup sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
3. Banner reklam veya advertorial metinlerin yönlendirme yapacağı bağlantıdan dolayı oluşabilecek virüs, spam vb. teknik zararlardan reklamveren firma sorumludur.

Reklam ve tanıtım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için:

0850 302 84 87
reklam@malzemebilimi.net

Kurumsal Bilgilerimiz:

Vergi Dairesi: Körfez
Vergi No: 4990680434
Ünvan: Fatih Kara