İnstagram Video İndir

Sosyal paylaşım platformlarından biri olan Instagram’da dolaşırken videoları telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmek isteyebilirsiniz. İşte bu videoları indirmek için yapmanız gerekenler. İphone İnstagram  Video  İndir nasıl yapılır anlatalım.

Popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagram, bir süre önce 15 saniyelik videolar çekmemize ve bunlara efektler vererek arkadaşlarımızla paylaşmamıza da imkan tanımıştı. Tabii bu özelliği kullanan birçok kişi var. Fotoğraf ve videolar çekiyoruz ama, belki de indirmek istediklerimiz de oluyordur? Fotoğrafları PC’de ve mobilde indirmek oldukça kolayken, videolar için az da olsa uğraşmamız gerekebiliyor. Aşağıdaki adımları izleyerek Instagram hesabınızda videoları indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

Beğendiğiniz İnstagram  Video  İndir bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, hemen aşağıdaki adreslerden yararlanabilirsiniz. Diyelim ki Instadown’ı açtınız. Web’teki Instagram video linkini ilgili panele yapıştırmanız ve tıklamanız yeterli. Hemen indirme işlemi başlıyor ve bu durum, diğer site için de geçerli. Ek olarak, Torchbrowser’da başka sitelerdeki hemen her videoyu da indirebiliyorsunuz.

İnstagram  Video  İndir Android’te indirmek istiyorsanız da, Google Play Store’da yer alan InstaSave programının Pro versiyonunu edinebilirsiniz. Normal versiyonunda fotoğraflarla ilgili işlemler yapabiliyorken, Pro versiyonda video indirme, reklamsız gösterim gibi özellikler bulunuyor ve medya dosyalarınızı sıkıştırarak e-mail, Bluetooth veya Dropbox aracılığıyla cihazınızın dışına taşıyabiliyorsunuz.Gelelim iOS tarafına. AppStore’da da bu iş için iBolt Downloader & Manager’ı kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir uygulama ve sadece Instagram değil, Youtube ve benzeri platformlardan da videolar indirmenize imkan tanıyor. Instagram gerek Google Play’in gerekse de AppStore’un en çok indirilen fotoğraf ve video uygulamalarından biri. Milyonlarca kullanıcısı olan Instagram’da her gün çok sayıda fotoğraf ve video paylaşılıyor. Kullanıcılar bazen uygulamada yer alan fotoğrafları veya videoları başka platformlara taşımak ya da materyal üzerinde oynamalar yaparak yeni şeyler yaratmak istiyorlar. Peki Instagram’dan nasıl resim ve video indirilir?

INSTAGRAM’DAN FOTOĞRAF VE VİDEO İNDİRME

Uygulama ile: iPhone ve Android cihazlarında kullanılabilen InstaSave for Instagram adlı uygulama Instagram’daki videoları ve fotoğrafları indirmenize olanak sağlıyor.  Uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra Instasave’i açın ve Instagram’a geçip indirmek istediğiniz fotoğraf veya videonun bağlantısını (URL) kopyalayın.  InstaSave uygulamasında Instagram’da bağlantısını kopyaladığınız içeriği göreceksiniz ki içeriğin altındaki indirme butonuna tıklayarak söz konusu fotoğrafı ve videoyu cihazınıza indirebilirsiniz.