Yenilikçi Doğum Günü Hediyeleri ile Sevdiklerinizi Şaşırtın!

Bu yıl sevdiklerinizi benzersiz doğum günü hediyeleri ile şaşırtmak ister misiniz? O halde yazımız sayesinde amacınıza ulaşabileceksiniz. Çünkü sevdiklerimizi doğum günlerinde dünyanın en mutlu insanı yapmanın ipuçlarını bu yazıda sizinle paylaşacağız.

Doğum günlerinde sevdiklerimize aldığımız hediyeler ya çok işlevsiz ya da çok işlevsel oluyorlar. “Şimdi ne demek istedin?”, dediğinizi duyar gibiyim. Aslında söylemek istediğim, seçtiğimiz hediyeler ya sevdiklerimizin işine yaramayan şeyler olup bir köşede unutuluyorlar ya da çok işlerine yarayan bir ürün olup hediyelik değerlerini kaybediyorlar.

Peki, biz bu konuda ne yapmalıyız?

Aslında her şeyden önce ortayı bulmak gerekiyor. Yani seçeceğimiz hediyenin hem sevdiklerimizin işine yarar parçalar olması gerekiyor hem de hediye olma özelliklerini yitirmemeleri gerekiyor.

Aslında sevdiklerimize doğum günlerinde dopdolu bir hediye kutusu hazırlayarak orta noktayı bulmak çok kolay. Onlar için seçeceğimiz doğum günü hediyeleri içerisindeki en ideal kutu ile onlara tam da istedikleri hediyeyi verebiliriz. 

Muhiku, doğum günü hediyeleri kapsamında pek çok hediye kutusu tasarlıyor. Farklı konseptlerde tasarlanan ve hazırlanan bu şık doğum günü hediyeleri yediden yetmişe herkese hitap ediyor. 

Muhiku, doğum günü hediyeleri adı altında tasarladığı; İyi ki Doğdun Hediye Kutusu, Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Kutusu, Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediye Kutusu, Mini Doğum Günü Hediye Kutusu ve diğer hediye kutuları ile bize pek çok hediye seçeneği sunuyor.

Doğum günü hediyeleri kategorisi altında tasarlanan bu hediye kutuları içerisinde; dünyanın çeşitli yerlerinden özel olarak getirilen kahve ve çay çeşitleri, en lezzetli atıştırmalıklar, özel tasarım kupalar, özel tasarım çoraplar, kırtasiye & ofis ürünleri, yaşam alanına renk katacak dekorasyon ürünleri ve mumlar, sevdiklerimize yeni hobilerin kapılarını aralayacak çeşitli deneyim kitleri ve daha pek çok ürün bulunuyor.

Bize düşen ise bu doğum günü hediyeleri içerisinden sevdiklerimize en çok hitap eden hediye kutusunu seçmek ve onları mutlu etmek!

Sıra Dışı Erkek Hediyeleri ile Klişeleri Yıkın!

Hediye dünyası içerisinde erkekler biraz ihmal edilebiliyor. Bu da bizim sınırlı hediye seçenekleri arasında sıkışıp kalmamıza neden oluyor. Fakat Muhiku, hazırladığı erkek hediyeleri ile bu duruma bir son veriyor. Artık erkek hediyeleri seçmek bizim için çok daha kolay. Erkeklere özel olarak tasarlanan ve hazırlanan hediye kutuları ile artık belli seçenekler arasında sıkışıp kalmaktan kurtuluyoruz. 

Muhiku’nun erkeklere özel tasarladığı erkek hediyeleri hem şıklığıyla hem de kalitesiyle de dikkat çekiyor. Muhiku, her bütçeye hitap eden pek çok hediye kutusu ile tüm özel zamanlarda kurtarıcımız oluyor. Muhiku’nun erkekler için hazırladığı hediye kutuları içerisinde; Erkeğe Hediye Kutusu, Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu, Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu, Erkeğe Yeni İş Hediyesi Kutusu gibi pek çok hediye kutusunun yanı sıra farklı konseptlerde tasarlanan birçok hediye kutusu seçeneği de bulunmakta.

Erkek hediyeleri içerisinde yer alan hediye kutularının içerisinde; büyük markaların erkeklere özel geliştirdiği ve tasarladığı ürünler, kırtasiye & ofis malzemeleri, şık kupalar, çeşitli kahve çeşitleri, yaşam alanına farklı bir hava katacak hoş kokulu mumlar ve daha pek çok ürün yer almakta.

Erkek hediyeleri seçenekleri ve diğer hediye kutusu seçenekleriyle artık erkeklere sıra dışı bir sürpriz yapabiliriz. Her özel günde aynı hediyelerle karşılaşan erkekler bu hediye seçenekleri karşısında oldukça şaşıracaklar.

Muhiku ile Çat Kapı Sürprizler Yapın!

Muhiku ile sevdiklerimize çat kapı sürprizler yapabiliriz. Sevdiklerimiz, hiç beklemedikleri bir anda karşılaşacakları bu sürprizleri ömür boyu unutamayacaklar!

Hayatta ansızın gelen güzellikler kadar heyecan veren başka ne olabilir ki? Hiç beklemediğimiz bir anda karşılaştığımız sürprizlerin unutulma olasılıkları yok denecek kadar az. Tıpkı ilk görüşte aşk gibi. Nasıl ki, o ilk bakışta hissettiğimiz duyguları onu her hatırladığımızda tekrar ve tekrar hissedebiliyorsak çat kapı gelen sürprizler de bize aynı hisleri tekrar ve tekrar yaşatır.

Peki, sevdiklerimiz için hiç beklemedikleri anda karşılaşacakları hoş sürprizleri nasıl hazırlayabiliriz?

Muhiku, aynı gün teslim hediye seçeneği ile sevdiklerimiz için anlık sürprizler hazırlamamızı kolaylaştırıyor. Herhangi bir iş günü içerisinde sevdiklerimiz için seçeceğimiz hediye kutusunu saat 12.00’a kadar sipariş ettiğimiz takdirde kutu aynı gün sevdiklerimize ulaşıyor. Tabii bunun için belli koşulların sağlanması gerekiyor. 

Peki, Muhiku’nun aynı gün teslim hediye seçeneğinden nasıl faydalanabilirsiniz?

Aynı gün teslim hediye seçeneği maalesef şimdilik yalnızca İstanbul sınırları içerisine verilen siparişlerde geçerli. Eğer İstanbul dışındaki bir ile hediye sipariş etmek istiyorsak kargo ile siparişimizi teslim alabiliyoruz.

Eğer İstanbul il sınırları içerisine sipariş vereceksek ve siparişimizin aynı gün teslim edilmesini istiyorsak saat 12.00’a kadar siparişimizi oluşturmamız gerekiyor. Saat 12.00’dan sonra verilen siparişlerin teslimi bir sonraki iş gününde yapılıyor.

Muhiku’nun aynı gün teslimat seçeneğinden ücretsiz de yararlanmak mümkün. Muhiku, 69 TL üzeri tüm siparişlerde aynı gün teslim seçeceği için ekstra hiçbir ücret talep etmiyor. Böylelikle hem teslimat için ekstra bir ücret ödemiyoruz hem de sevdiklerimize hiç beklemedikleri bir anda sürpriz yapabiliyoruz.