IMSTEC’2020

Değerli Katılımcımız;

Bildiğiniz gibi, COVID-19 pandemisi, dünyadaki bütün çalışan insanları etkilemiş bulunmaktadır. Fakat bilim insanları, araştırmacılar, sektör temsilcileri, bu pandeminin meydana getirdiği zorlu koşullarda dahi çalışmaya ve sorunları çözmeye devam etmektedir.

Bu çalışmalarda önemli bir yeri olan bilimsel konferanslar, bilim insanlarının yaptıkları araştırmaları geliştirmek, paylaşmak ve yeni bilgiler edinmek amacıyla çalışmalarını camia ile paylaştıkları/tartıştıkları toplantılardır ve bu nedenle bu bilimsel konferanslar bilim sürecinin önemli bir mihenk taşıdır. Buna ek olarak; bilimsel konferanslar, araştırmacıların kendi alanlarında ve ilgili disiplinlerde neler yaptıklarını öğrenmeleri, dünyanın farklı kurumlarından meslektaşları ile konuşmalarını, buluşmalarını ve çalışmalarıyla ilgili olabilecek yeni araştırma, araçlar ve teknikler hakkında bilgi edinmelerini sağlar.

Bu    zorlu     pandemi     döneminde,      her    yıl    düzenli     bir    şekilde        gerçekleştirilen ‘’Uluslararası Malzeme Bilimi ve Teknolojileri Konferansı’’ bu yıl 5. olarak 16-18 Ekim 2020  tarihinde  Türkiye’nin  ve  Anadolu’nun  eşsiz  bucaksız,  tarihi  efsaneleri  ile bilinen, doğa mucizesi Kapadokya’da bütün Covid-19 önlemleri alınmış bir şekilde gerçekleştirilecektir. IMSTEC’20 Kapadokya isimli konferansımız, yüz yüze görüşme sağlayarak katılan katılımcıların yanı sıra Covid-19 sebebi ile rahatsızlıkları olan veya tedbir için gelemeyen katılımcılarımıza da videokonferans olarak hizmet verilerek katılabilecekleri bir ortam sağlanacaktır.

Her yıl olduğu gibi sizleri ve değerli  misafirlerinizi aramızda görmekten onur ve mutluluk duyacağız.

Detaylı bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz. www.imstec.org

Soru ve görüşleriniz için; imstec2020@gmail.com mail  adresinden  ulaşabilirsiniz. Her hangi bir konu da  daha detaylı  bilgi için +90 537 059 17 40 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

IMSTEC’20 Organizasyon Komitesi