Ekonomi Üniversitesi’nde Otomobil Sporları Söyleşisi!

Otomobil Sporları Söyleşisi 8 Kasım 2019 Cuma İzmir Ekonomi Üniversitesi M01’de düzenlenecek.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Otomobil Sporları Topluluğu tarafından Otomobil Sporları Söyleşisi düzenlenmeye başlandı.  Söyleşisinin ilk konuğu ise otopark.com İmtiyaz Sahibi Sinan Koç olacak. 8 Kasım 2019 Cuma günü İzmir Ekonomi Üniversitesi M01’de gerçekleşecek olan etkinlik 12.30’da başlayacak. Sorularınız için instagram üzerinden (@ieuotomobilsporlari) organizasyonu sağlayan öğrenci topluluğuna ulaşabilirsiniz.

otopark.com nedir ?

21 Mayıs 2000’de oto-park.com olarak kurulan, Türkiye’nin en köklü ve büyük otomobil portalı olan, Türkiye’nin en eski otomobil sitelerinden biri olarak bilinir.

“Bilinçli Sürücünün Adresi” ve “Marka Bağımsız Otomobil Forumları” mottolarıyla Türkiye’nin en kaliteli otomobil forumu olarak on yıl boyunca yayın hayatını sürdüren Oto-Park, adındaki tireyi attı ve ‘forum’ kavramının sınırlarını aşıp dev bir otomobil portalı halini almıştır.

Şuanda aylık 260 bin ziyaretçi, 600 bin ziyaret ve 1,5 milyon sayfa görüntülemesine sahiptir. YouTube kanalında 352.000 aboneye ulaşan otopark.com, toplamda 30 milyon kez görüntülenmiştir.

Otomobil Sporları Topluluğu Nedir ?

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Otomobil Sporları Topluluğu adında 2019 Güz Dönemi başında kurulmuştur. Topluluğun adı altında İzmir Ekonomi Üniversitesi ve İzmir’de otomobil sporları hakkında eğitimler, söyleşiler, teknik geziler gibi çeşitli etkinlikler düzenlemeyi hedeflemektedir. instagram.com/ieuotomobilsporlari