AccuPoket (Şarjlı Kaynak Makinesi)

Fronius-AccuPocket-Cordless-Welder-268x300

Evet!  Başlıkta da belirttiğim gibi aşağıda sizlere bahsedeceğim kaynak makinesi tamamen şebeke elektriğinden uzak istediğiniz her yerde kaynak yapmanızı sağlayacak mükemmel bir makinedir.

Kaynakta sınırsız hareket özgürlüğü / Açık alanlardaki montaj işlemleri, dağlık bölgelerdeki ve şebeke bağlantısının olmadığı yerlerdeki tamir kaynakları. Bu tür işler günümüze kadar maliyet ve zaman açısından yoğun ön hazırlık gerektiriyordu. Artık uzun şebeke kablolarına veya 8 kVA’lik büyük ve ağır jeneratörlerin kullanılmasına gerek kalmıyor. AccuPocket, mobil kaynakta yeni ve şimdiye kadar erişilmemiş bir çağ açıyor.

/ Artık bir akım bağlantısı gerekli değil. 3,25 mm’lik 6 adet veya 2,5 mm’lik 18 adede kadar elektrotla kaynak işleri bağımsız olarak gerçekleştirilebilir. Daha büyük hacimli kaynak uygulamaları için küçük ve kompak 2 kVA’lık bir jeneratör yeterlidir. Bütün bunlar, kaynak performansından veya ark kalitesinden ödün vermeden gerçekleştirilir. Hatta tam tersi! AccuPocket, AccuBoost Technology sayesinde son derece güç- verilir şekilde kaynak yapar ve entegre edilmiş güç rezervini mükemmel ateşleme ve kaynak özellikleri için kullanır. Dayanıklı yapısı, küçük ebatları ve düşük ağırlığı ile çok modern ve işlevsel tasarıma sahip AccuPocket, her çalışmada taşınabilecek mükemmel bir yardımcıdır.

/ Küçük, hafif ve taşınabilir – 11 kg (aküyle birlikte)

/ Yüksek çalışma güvenliği için dayanıklı yapı

/ Kompakt sistem – Entegre akü mevcuttur

/ Entegre toz filtresi, güvenilir şekilde tozdan korur / Mobil kullanım için ergonomik tasarıma sahip kabza

/ Köşeler ve kesmeye karşı koruma görevi gören plastik ayaklar

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ LİK’İ İNCELEYİNİZ.

PDF dokümandır güvenle okuyabilirsiniz.

http://bit.ly/21TfpPJ            Fronius.com sitesindeki arşiv dosyasının kısaltılmış link’i dir güvenle açabilirsiniz.

Fronius-AccuPocket-Cordless-Welder

Kaynakça:
Fronius International GmbH/Ar-Ge Merkezi Thalheim/Avusturya.
Not: Fronius mühendislerince geliştirilmiş bir proses olup, bildiride sunulan tüm veriler Fronius International GmbH şirketine aittir.