WhatsApp Plus İndir

WhatsApp Plus Ekim 2018 itibariyle çok büyük bir güncellemeyle geri dönüş yaptı. Peki nedir bu Plus? Nasıl indirilir? Hemen açıklayalım. Bildiğiniz üzere WhatsApp ve Telegram gibi uygulamalar artık her yaştan insanımızın cihazlarında kullanılan bir uygulama haline geldi. E bu kadar popüler bir uygulamanın modlanmış versiyonlarının olması da kaçınılmaz bir gerçek. WhatsApp Plus normal WP’ye ek özelikler getiren Google Play Store’da bulunmayan sadece resmi sitesinden indirilebilen harika bir android uygulaması. Gelin bu uygulamanın özelliklerine bir göz atalım.

WhatsApp Plus Yeniliklerle Geldi

Yıllarca görüntülü arama özelliğinin getirilmesinin beklendiği WhatsApp Plus uygulaması Ekim ayında birçok kullanıcının merakla beklediği grupla görüntülü arama, görüntülü aramaların sınırsız dakika olması gibi özellikler dahil birçok yeniliği duyurdu ve yayınladı.

Dosya gönderim sınırının da arttırıldığı ve fotoğraf gönderme limitinin de çok daha kaliteli seviyeye yükseldiği güncelleme kullanıcılar tarafından hızla indirilmeye başladı. Birçok uygulamada olduğu gibi WhatsApp Plus uygulamasında da ücretsiz kullanılan özelliklerin dahil olan reklamlar kaldırıldı. Artık kullanıcılar reklamsız olarak kullanıp, rahat bir nefes alacak diyebiliriz.

APK Olarak İndirme Linki: WhatsApp Plus indir

WhatsApp Plus’a Son Sürümle Gelen Özellikler

Yeni güncellemeyle birlikte karşı tarafın mesajı okuduğuna işaret eden mavi tiklerin de kontrol edilmesi sağlanıyor. Böylece güvenli biçimde mesajdan haberdar olmadığınız bilgisini verebilirsiniz. Ayrıca son görülmenizi de belli bir saate sabitleyebilirsiniz. Yani isterseniz gece 3’te uygulamayı kapatın. Bundan kimsenin haberi olmaz. Sizin sabitlediğiniz saat görünür hep last seen kısmında.

Kullanıcıların yazıyor ya da ses kaydederken kaydediliyor şeklinde yazan bilgileri de böylece kaldırıldı. Yani isteyen açıkça paylaşabilirken isteyen kişiler bunu gizleyebiliyor. Gene mavi mikrofon simgesinin de görünmesini ortadan kaldırabiliyorsunuz. Mavi tikleri sisteme girmeden okundu olarak işaretleme özelliği de yeni yapılan Plus güncellemesi olarak dikkat çekti. Özellikle web aramalarında yaşanan sıkıntıların da giderildiği bu güncellemede arama ve görüntülü görüşme yapma daha kaliteli, uzun ve sorunsuz hale geldi. Bunlar ve daha yüzlerce özellik uygulamanın resmi sitesinden duyuruldu. Ayrıca uygulamanın mod yapımcısı yakın zamanda Telegram Türkçe indir sayfalarından bu uygulamanın da modlu halini paylaşacağını açıkladı.