TikTok Video İndirme Nasıl Yapılır?

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok’ta bulunan videoları dilediğiniz gibi indirebiliyorsunuz ancak indirdiğiniz tüm videolarda bir TikTok filigranı bulunuyor. Filigransız TikTok videosu indirmek için kullanabileceğiniz bazı uygulamalara ve öne çıkan özelliklerine gelin yakından bakalım.

Pek çok kişi tarafından eleştiriliyor olmasına rağmen dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olarak TikTok’un 1 milyardan fazla kullanıcısı gün içinde sayısız video üretiyor. Diğer sosyal medya platformlarından farklı olarak TikTok video indir dediğiniz anda o video iniyor. Ancak tek sorun, indirilen videonun üzerinde bir TikTok filigranı bulunuyor olması.

Webtekno editörleri tarafından hazırlanmış olan sosyal medya haberleri içerikten öğreniyoruz ki filigransız TikTok videosu indirmek için kullanabileceğiniz pek çok farklı uygulama var. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz tüm bu mobil uygulamalar ve internet siteleri sayesinde yüksek ses ve görüntü kalitesinde TikTok videoları indirebilirsiniz. Filigransız TikTok videosu indirmek için kullanabileceğiniz bazı uygulamalara ve öne çıkan özelliklerine gelin yakından bakalım.

TikTok video indirme yöntemleri:

SnapTik

SSSTikTok

ExpertsPHP

Downloaderi

TikTok Download Online

SaveFrom

SnapSave

Video Downloader Without Watermark – TikMate

SaveTok

TT Downloader

SnapTik

Hem bir mobil uygulama hem de internet sitesi üzerinden hizmet veren SnapTik ile ücretsiz bir şekilde filigransız TikTok videoları indirebilirsiniz. İnternet sitesini açtıktan ya da mobil uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey indirmek istediğiniz video linkini yapıştırmak ve indirme işlemini başlatmak. SnapTik ile aynı anda birden fazla video indiremiyorsunuz ancak indirdiğiniz videoların ses ve görüntü kaybı yaşamadığından emin olabilirsiniz.

SSSTikTok

Android kullanıcıları için Google Play Store üzerinden indirerek kullanabilecekleri bir mobil uygulama da sunan SSSTikTok’u dilerseniz mobil internet tarayıcınızdan ya da masaüstü internet tarayıcınız üzerinden açarak da kullanabilirsiniz. SSSTikTok ile dilediğiniz TikTok videosunu HD görüntü kalitesinde ve MP4 formatında indirebilirsiniz. SSSTikTok mobil uygulaması ya da internet sitesi üzerinden gün içinde dilediğiniz sayıda TikTok videosu indirebilirsiniz, bu konuda herhangi bir sınır bulunmuyor.

ExpertsPHP:

Mobil internet tarayıcınızdan ya da masaüstü internet tarayıcınızdan açarak kullanabileceğiniz ExpertsPHP internet sitesi üzerinden yalnızca TikTok videolarını değil, Instagram, Facebook, Twitter, Vimeo gibi farklı sosyal medya platformlarında bulunan videoları da kolayca indirebilirsiniz. Videolar HD görüntü kalitesinde MP4 formatında indiriliyor.

Downloaderi:

Dilediğiniz tüm TikTok videolarını HD görüntü kalitesinde ve MP4 formatında indirebileceğiniz Downloaderi internet sitesini mobil internet tarayıcınızdan ya da masaüstü internet tarayıcınız üzerinden açarak kullanabilirsiniz. Siteyi açmanız, indirmek istediğiniz video bağlantısını yapıştırmanız ve Download butonuna tıklamanız yeterli.

TikTok Download Online:

Basit ve kullanışlı arayüzü ile dikkat çeken TikTok Download Online internet sitesini mobil internet tarayıcınızdan ya da masaüstü internet tarayıcınız üzerinden açarak kullanabileceğiniz gibi Android kullanıcıları için Google Play Store üzerinden indirebilecekleri mobil uygulamasını da kullanabilirsiniz. TikTok Download Online kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde yüksek kaliteli ve filigransız TikTok video indirme hizmeti sunuyor.

SaveFrom:

Google Chrome internet tarayıcınıza Google Chrome Web Mağazası üzerinden indirerek kurabileceğiniz bir de Chrome eklentisi sunan SaveFrom üzerinden yalnızca TikTok videoları değil; Facebook, Instagram, YouTube, Twitter ve daha pek çok platformda bulunan videoları da indirebilirsiniz. Çevrimiçi bir indirme hizmeti sunan SaveFrom’u internete bağlı olduğunuz her cihazdan kullanabilirsiniz. SaveFrom aynı zamanda Google Play Store üzerinden indirerek Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir mobil uygulama da sunuyor.

SnapSave:

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza Google Play Store üzerinden indirerek kullanabileceğiniz bir mobil uygulama da sunan SnapSave’i internet tarayıcınızdan ya da masaüstü internet tarayıcınız üzerinden açarak da kullanabilirsiniz. SnapSave ile TikTok videosu indirmek için yapmanız gereken tek şey videonun bağlantısını yapıştırmak ve İndir butonuna tıklamak. SnapSave ile videolarınız, HD görüntü kalitesinde bir video ya da MP3 formatında bir ses dosyası olarak indirilebilir.

Video Downloader Without Watermark – TikMate

Google Play Store üzerinden Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza indirerek kullanabileceğiniz bir mobil uygulama olan Video Downloader Without Watermark – TikMate, düşük boyutlu bir uygulama olduğu için tüm cihazlarda başarılı bir performans gösteriyor. İndirdikten sonra uygulamanın adımlarını takip ederek dilediğiniz TikTok videosunu birkaç basit adımda indirmeniz mümkün.

SaveTok

App Store üzerinden iPhone cihazınıza indirerek kullanabileceğiniz bir mobil uygulama olan SaveTok’un şu an için iPad versiyonu bulunmuyor. SaveTok, kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde yüksek kaliteli ve filigransız TikTok video indirme hizmeti sunuyor. TikTok video indirme hizmetinin yanı sıra uygulamada sevdiğiniz videolar üzerinden kendinize özel bir kütüphane oluşturabilirsiniz.

TT Downloader

TT Downloader bir Chrome eklentisi. Google Chrome Web Mağazası üzerinden indirerek Google Chrome internet tarayıcınıza kurduktan sonra kullanabileceğiniz eklenti, görüntü ve ses kaybını minimuma indireceğini iddia ediyor. TT Downloader eklentisi üzerinden aynı zamanda birden fazla video indirme şansınız da var.