Tatil Hediyesi ile Sevdiklerinizi Şımartmanın Tam Zamanı!

Her gün sabah erkenden okula, işe veya evdeki işlere yetişmek için kalkar, yarı uykulu bir halde güne başlarız. Aynı koşuşturma aylarca devam eder, ta ki tatil zamanı gelene kadar. Yılın belki de en çok beklenen zamanıdır tatil. Bir kaç gün dinlenmek, tüm streslerden, problemlerden uzakta sevdiklerimizle eğlenip dinlenmek ve kafa dağıtmak için aylarca bekleriz. Sevdiklerinizden bu tüm yıl beklediğiniz tatili, hediye olarak almak istemez miydiniz? Veya onlara böyle harika bir hediyede bulunmak? Artık böyle güzel, faydalı ve sıra dışı hediye alışkanlıkları kazanabileceğimiz, benzersiz bir platform var! Bodo.com, deneyim ve izlenim internet hediye mağazası. Bodo, hediye alanında büyük bir devrim yaptı! Artık hepimizin aklına yer etmiş, vermekten çok büyük heyecan duymadığımız ve şaşırtmayan eşya türünden hediyeler yerine her biri farklı maceralara ve dünyalara kapılar açan yaratıcı deneyim hediyeleriyle hizmetini sürdürmekte. Evde sürekli çocukla ve ev işleriyle ilgilenen, yaşamında heyecan uyandıran bir farklılık yaşamayan eşinizi, altın küpeler mi daha çok sevindirir, hafta sonu Tatil mi? Cevap çoktan belli, gelin neler var bakalım!

İki Kişi için Hafta Sonu SPA Tatili

İnsan suyla bütündür. Suyla var olur, suyla iyileşir, suyla rahatlar ve sağlıklı olur. Hayatımızın belki de en önemli alanını kaplayan suyu, yaşamımızda ki en önemli insanlara hediye olarak verebiliriz. SPA baş harfleri, Latince bir söz öbeğinin kısaltması olup, Türkçe anlamı, ‘’Sudan Gelen Sağlık’’ dır. Ne hoş bir cümle öyle değil mi? Zaten vücudumuzun büyük kısmını oluşturan suyu, farklı şekillerde kullanarak sağlık bulabilmek. Bodo.com böylesine benzersiz deneyimlerle, yaşamınızı daha da güzel kılabilmeniz için çabalıyor. ‘’İki Kişi için Hafta Sonu SPA Tatili’’ deneyimini: yeni evlenen yakın arkadaşlarınıza düğün hediyesi olarak, anne ve babanıza evlilik yıldönümü hediyesi olarak, biricik eşinize Sevgililer Günü veya doğum günü hediyesi olarak, Sevgilinize Yılbaşı hediyesi olarak hatta sizi ziyarete gelen iş ortağınıza hoş bir sürpriz mahiyetiyle sunabilirsiniz. Üstelik deneyimin kullanım süresi 9 ay olduğundan, size en uygun hafta sonunu seçebilirsiniz. Bodo’dan size verilen hediyeleri değiştirmek istediğiniz takdirde, bodo.com adresi üzerinden sıkıntısız değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

Aile için Hafta Sonu Kaplıca Tatili

Eşiniz ve çocuğunuzla birlikte hem dinlenip hem eğlenebildiğiniz tatilleri sever misiniz? Kim sevmez ki, öyle değil mi? Sahip olduğumuz en değerli varlıklarla birlikte geçireceğimiz özel zamanlar kaliteli olmalı. Birbirimize duyduğumuz saygı ve sevginin devamlılığı ve sağlamlığı açısından, birbirimizi mutlu edip mutlu anları da birlikte paylaşmalıyız. Elbette aile hastalıkta sağlıkta birlikte olmalıdır ancak sağlığı da yaşamalı ki hastalıkta bir dayanağı olsun. ‘’Aile için Hafta Sonu Kaplıca Tatili’’: yeni doğum yapmış karınıza ve çocuğunuza olabilir, yıldönümünü orada birlikte geçirmek istediğiniz kocanıza ve çocuğunuza olabilir, çocuğunuzun doğum günü için ailecek hazırladığınız bir sürpriz olabilir derken dilediğiniz her önemli gün için olabilir. Siz sadece ailenizin tatil konusunda, gitmek istediğiniz günler için uygun olup olmadığını kontrol edin. Ancak uymasa bile sonrasında kullanabilirsiniz. Bodo’da her şey için bir çözüm var!