Suzuki Vitara Genel Özellikleri

2018 model Suzuki Vitara 98.150 TL’den başlayan fiyatlarıyla alıcılarını beklemektedir. Japon araba üreticisi Suzuki; mühendisliği, güvenlik ve sorunsuzluk özellikleri ile sevilmektedir. Ayrıca Suzuki Vitara, ülkemizde eskiden beri sevilen ve arazi aracı denilince ilk akla gelen araçlar arasında yer almaktadır. Suzuki Vitara teknoloji ile harmanlanmış şekliyle ve özellikle fiyatıyla tüketiciyi oldukça memnun edecek gibi görünüyor. 2018 model Suzuki Vitara’da özelliklerini birlikte inceleyelim.

Suzuki Vitara Donanım Paketleri

Suzuki piyasaya sürdüğü modellerde çeşitli donanım paketleri de sunmaktadır. Suzuki Vitara’da GL,

GLX ve S olmak üzere üç donanım paketi bulunmaktadır. Benzin ve dizel yakıt seçeneklerine sahip olan Vitara, şanzıman olarak da otomatik ve manuel olmak üzere iki seçenek sunmaktadır. Ayrıca dizel otomatik özelliğiyle de birçok kişinin dikkatini çekmekte olan Vitara’nın 4×2 ve 4×4 seçenekleri de bulunmaktadır.

Suzuki Vitara Genel Özellikler

Benzersiz sürüş deneyimiyle ve gelişmiş teknolojisi ile keyifli bir kulanım sunan Suzuki Vitara, ilk bakışta anlaşılacağı üzere kendi türündeki SUV modellere nazaran daha dinamik bir tasarıma sahiptir. Suzuki Vitara, bütün versiyonlarında 120 PS güç üreten otomatik şanzıman özelliğine sahip olup, tek renk ve çift renk kombinasyonlarıyla da son derece beğenilmektedir. 375 litrelik bir bagaj hacmi bulunan Vitara, 0’dan 100’e 13 saniyede ulaşabilmekte ve 180 km/s hıza çıkabilmektedir. Yakıt tüketimine bakacak olursak 100 km’de ortalama 6 litre yakıt tükettiği tüketmektedir. Ayrıca Suzuki Vitara’nın yokuş kalkış desteği, eğim iniş kontrol sistemi, radar destekli fren sistemi, ön ve arka park sensörleri, dokunmatik multimedya ile navigasyon, hız sabitleme ve anahtarsız çalıştırma gibi özellikleri bulunmaktadır.

Suzuki Vitara Fiyat Listesi

Suzuki Vitara fiyat listesi belli dönemlerde yenilenmekte olup, fiyatlar piyasa koşullarına göre belirlenmektedir. Suzuki fiyat listesi yıl içinde ve yıl sonunda yapılan kampanyalar neticesinde değişimler olmaktadır. Sizde sifiraracal.com aracılığıyla Suzuki fiyat listelerini takip edebilir, karar verdiğiniz araçlar için bayilerden teklif isteyebilirsiniz. Verilen teklifler sonucunda aracı satın almaya karar verirseniz, bizim aracılığımızla bayi ile iletişime geçebilirsiniz.