Mühendislik Fakültesinin En Büyük Etkinliği: GETEK

IEEE İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa ve Mühendislik Fakültesi bünyesindeki en büyük etkinliği olan Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK) yepyeni konseptiyle 26-27 Kasım tarihinde sizlerle… Bu sene 12. kez düzenlenecek olan etkinliğimizde sizleri sektörün önde gelen firmalarından gelecek üst düzey yöneticilerle tanıştırmayı, onlardan tecrübe aktarımı yapmayı ve gelişen teknoloji ile birlikte mezun olduktan sonra sektör sektör bizleri nelerin beklediğini birinci ağızdan öğrenmenizi sağlamayı amaçlıyoruz.

Blockchain’den Savunma Sanayi’ye, IoT’den Start-up’a kadar birçok konu başlığında birbirinden değerli şirket ve bu şirketlerden gelecek üst düzey yöneticilerin katılacağı GETEK’19 bu sene de dolu dolu… Etkileyici konuşmacıları, efektif fuaye alanı ve harika çekilişler ile harmanlayarak; sizleri 2 günlük harika bir etkinliğe davet etmeye hazırız!

Teknolojinin kalbinin attığı, birbirinden farklı teknoloji konularının panel olarak sunulacağı GETEK etkinliğimiz 26-27 Kasım tarihlerinde Mühendislik Fakültesi A Blok Konferans Salonu’nda. Etkinliğe kayıt olmak için tek yapman gereken 30 saniyeni ayırıp aşağıdaki linkten kaydolman. Sen de yerini almayı unutma.

Kayıt linki: http://ieeeiuc.com/getek19/

Afişler