Lazer Epilasyon Ankara Seçeneklerimiz

Lazer Epilasyon Türlerimiz

Buz lazeri uygulamalarımız lazer epilasyon Ankara seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Deriye ve tüylere rengini veren melanin pigmentlerine karşı oldukça etkili olan bir lazer epilasyon türüdür. Son derece modern cihazlar eşliğinde uygulamadığımız bir diğer epilasyon türümüz ise ütüleme epilasyon türüdür. Ütüleme lazer uygulamalarımızda herhangi bir acı ya da ağrı hissetmeyen ziyaretçilerimiz aynı zamanda masaj yaptırır gibi epilasyon yaptırmanın keyfine de varabilirler. Adını ütünün gezdirilerek yapılması şeklinden alan bu uygulamamız sayesinde binlerce kişiyi rahat ve konforlu bir şekilde epilasyon derdinden kurtarmaktayız. Hassas bölgeleriniz için özenle hazırladığımız ekipman ve cihazlar ile birlikte hem sağlıklı, hem güvenli hem de konforlu bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz.

Lazer Epilasyon Özellikleri ve Avantajlarımız

Sizler için özel geliştirdiğimiz lazer epilasyon seçeneklerimiz her cilde uygundur. Bize gelip epilasyon yaptırmak istediğinizde cildinizi çeşitli tetkiklerden geçiriyor ve cildinize en uygun epilasyon türünü birlikte seçiyoruz. Hem erkekler hem de bayanlar için size özel seçeneklerimiz de mevcut. Çok az seans sürelerimiz ile birlikte size hak ettiğiniz hizmeti deneyimli kadromuz ve doktorumuz ile birlikte vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi almak ve çeşitli sorular sormak isteyen kişileri de kurumumuza bekliyoruz.

Lazer Epilasyon Seanslarımız

Dr. Buket Yıldırım tarafından gerçekleştirilen lazer epilasyon Ankara seanslarımız kişiden kişiye tamamen değişmektedir. Kimilerine 5 adet seans yeterli olurken kimilerinde bu seans süresi 7 -8 rakamını bulmaktadır. Bununla birlikte hem erkeklere hem de kadın müşterilerimize lazer epilasyon Ankara hizmetlerini sunuyoruz. Kıl ve istenmeyen tüylerin hangi bölgeden alınacağı ise seans sürelerimiz belirlemektedir. Erkekler için sırt bölgesi seanslarımız genellikle 10 – 15 dakika sürmektedir. Erkekler ve bayanlarda bacak bölgesi için yaptığımız epilasyonlar ise yaklaşık olarak 30 dakikada tamamlanmaktadır.

Bize sıklıkla sorulan sorulardan bir diğeri bu türden lazer epilasyonların herhangi bir yan etkisi olup olmadığı yönündedir. Sizlere sunduğumuz ultra modern epilasyon seçeneklerinde herhangi bir yan etki bulunmamaktadır. Sadece bazı hassas ciltlerde kısa süreliğine bir kızarıklık belirtisi gözlemlemekteyiz. Bunun dışında sağlıklı ve güvenli bir şekilde kurumumuza gelebilir ve istediğiniz bölgeye lazer epilasyon yaptırabilirsiniz.