Körfez Akülü Araba

Körfez Akülü Araba olarak 2017 yılından bu yana müşterilerine hizmet vermekte olan firmamızın en iyi bildiği ve tek yaptığı iş akülü araba tamiridir. Yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimimizle yalnızca Kocaeli ile sınırlı kalmayıp Sakarya, Yalova ve İstanbul Anadolu yakasından gelmekte olan müşterilerimize de hizmet vermekteyiz.

Firmamız, akuluyedek.net web sitesi üzerinden online alışveriş imkanı sayesinde Pilsan, Dolu Oyuncak, Babyhope, Aliş, Kraft, Akar Oyuncak gibi bazı markaların akülü yedek parçalarını tek bir yerden ulaşabilmeniz için web sitemizde ulaşılabilir hale getirmiştir. Dolu Oyuncak, Babyhope, Aliş ve Akar Oyuncak firmalarının Kocaeli ilinde tek yetkili servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Aynı zamanda Pilsan ve Kraft firmaları için de teknik servis hizmeti veriyoruz. Bunun yanı sıra  ithal akülü araba markalarının da tamir ve bakımları tarafımızca yapılmaktadır. Tüm bu hizmetlerden ayrı olarak yine ithal akülü araba markaları için de yedek parça tedariği hizmetimiz bulunmaktadır.

Firmamızın web sitesi olan akuluyedek.net adresi üzerinden akülü araba aküleri, akülü araba anakartları, akülü araba ayna ve kapı kolları, akülü araba direksiyon şanzımanları, akülü araba direksiyonları, akülü araba gaz ve fren pedalları, akülü araba kumandaları, akülü araba şanzımanları, akülü araba şarj aletleri, akülü araba şarj soketleri, akülü araba tekerlekleri ve akülü araba vitesleri gibi bir çok yedek parçaları buradan bulmanız mümkün olacaktır.

Körfez Akülü Araba olarak yılda yaklaşık olarak 5000 civarında akülü araba tamiri gerçekleştiriyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu zamana kadar 30.000 çocuğun akülü arabasına temas ettik. Her geçen gün daha fazla çocuğun mutlu olması için çabalıyoruz. İşimizde en iyisi olmanın haklı gururu ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Yeni YouTube Kanalı

Akülü araba tamiri hakkında bilgiler paylaştığımız yeni YouTube kanalımız sayesinde bilgi ve birikimlerimizi sizlerle de paylaşıyoruz. Kurucumuz olan Emin Demirbüken adına açılmış olan YouTube kanalımız üzerinden akülü araba tamiri hakkında bilgi sahibi olmak için videolarımızı inceleyebilirsiniz.

YouTube videolarımız içerisinde Pilsan akü değişim hakkında da detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Pilsan akü değişimi ve pilsan akü hakkında bilgi almak için Emin Demirbüken YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

YouTube kanalımızdan, Pilsan akü değişimi nasıl yapılır? Akülü araba tamiri nasıl yapılır? gibi içeriklere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Körfez Akülü Araba tamir merkezini buradan da inceleyebilirsiniz. Firmamızda işlerimizin nasıl işlediği hakkında bilgi alabilirsiniz. Pilsan akü değişim videoları siz değerli müşterilerimiz için Emin Demirbüken YouTube kanalı üzerinden yayınlanmaktadır.

Akülü araba tamiri, akülü araba yedek parça desteği, akülü araba yetkili servis hizmetleri için Körfez Akülü Araba Kocaeli firmasından hizmet talep edebilirsiniz. Akülü araba servisimiz tüm akülü arabaların tamir ve onarımını kaliteli malzemeler kullanarak yapmaktadır. Gönül rahatlığıyla akülü arabanızı bize teslim edebilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için web sitemiz üzerinden, mail adresimizden ve iletişim numaralarımızdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.