Karel Teknik Servisi

İzmit Karel Servis 

41 Telekom Telekomünikasyon sektöründe hizmet veren Kocaeli bölgesi İzmit ve Gebze ilçelerinde servis ağı olan Karel, Multitek ve Telesis marka santrallerin kurulum, arıza giderimi, bakım ve onarımı yapan, sektörel alanda yenilikçi bir kuruluştur.

Amacımız sektöre yenilikçi bir bakış açısı ile rekabet yaratıp bulunduğumuz bölgedeki müşteri kitlesi ve servis ağlarına kaliteli, hızlı ve farklı bir servis ağının olabileceğini kanıtlayarak rekabet ve hizmeti artırmak. Bir sektörde rekabet ne kadar çok artarsa, verimlilikte bir o kadar artar. Bu hizmetlerden faydalanan müşteriler de alacakları hizmeti hızlı ve daha uygun seçeneklerde alırlar. Maalesef ki telefon santralleri sektöründe henüz bu durum böyle değildir, bizler rekabet ağını oluşturarak bu alanda hizmet veren firmaları rekabete ve hizmet kalitesini artırmaya sürüklüyoruz.

41Telekom Faaliyet Alanları Nelerdir?

Telefon Santrali Kurulumu;

– Karel Santral Kurulumu       – Multitek Santral Kurulumu         – Telesis Santral Kurulumu 

.Telefon Santrali Servisi; 

– Karel Santral Servisi            – Multitek Santral Servisi               – Telesis Santral Servisi

Hizmet verdiğimiz marka ve santral modellerinin, sıfır ve ikinci el olmak üzere, satış ve kurulumunu, ayrıca mevcut santralindeki arıza tespiti ve giderimi işlemlerinizi hızlı bir şekilde kontrolleri sağlayıp, onarımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Dahili Tesisat Hattı Arıza Servisi 

– Türk Telekom Hat Arızaları      – Dâhili Tesisat Hat Arızaları         – Network Hat Arızaları 

Müşterilerimiz bizi genellikle;

– Santral üzerinden arama yapamıyorum.

– Dış hattan aradıklarında bize ulaşamıyorlar.

– Telefonumuz çalıyor, hattım aktif ama çağrı bize gelmiyor.

            – 9 dan hat alıyorum ama bazen sessizlik oluyor.

            – Dış hattan arama yaptığımda veya arama aldığımda hatta yoğun parazit oluyor.

            – X nolu dâhili hattım çalışmıyor;

 Gibi sorunlardan dolayı aramaktadır, yukarıda belirttiğim bu arızaların %70 i mevcut dâhili tesisatınızda kaynaklanıp %30 u servis sağlayıcınız (Santral,Servis Sağlayıcısı) kaynaklıdır 41Telekom.com ekibi olarak bu tarz arızalarınızı tespit edip kısa süre içerisinde onarmaktayız.

İzmit Cep Telefonu Tamiratı

 – Ekran Değişimi        – Batarya Değişimi      – Anakart Tamiri         – Sistem Yazılımları

 Cep telefonu konusunda müşterilerimiz evlerinizden çıkmadan cihazlarını teslim alıp gerekli arıza tespitini yapıyoruz, çıkan maliyeti müşterimize bildirip onayını aldıktan sonra sorunu gideril en kısa sürede adresine teslimatını gerçekleştiriyoruz.

İzmit Güvenlik Kamera Kurulumu

 – DVR Cihazı             – Güvenlik Kamerası              – Kamera Kurulumu ve Arıza Tespiti

 Günümüzde güvenlik sistemleri vazgeçilmez olmuştur ve güvenlik sistemleri takip gerektiren sistemler olup sistemin sabit çalıştığının belirli aralıklarda kontrol edilmesi gerekmektedir. 41Telekom ekibi olarak bizi tercih etmeniz durumunda özel bir durumunuz olmadıkça üç ay arayla sistemlerinizin kontrolünü sağlayarak herhangi bir aksaklık varsa gideriyoruz, böylelikle işyeriniz güvende, içinizde rahat oluyor.

Sistemlerde ne tür arızalar çıkıyor diye merak edebilirsiniz; örnek olarak işyerinizde yaşanan elektrik kesintilerinden ötürü siz sisteminizin sorunsuz çalıştığını düşünürken, cihazın belleğinde oluşan bir arızadan dolayı sistem kayıt etmiyor olabilir. Sistemlerini internet üzerinden sürekli takip etmeyen birden fazla kullanıcı kitlesi var, doğal olarak sistemlerinde olan arızaların farkında olmadan sorunsuz şekilde çalıştıklarını düşünebilmektedirler. 41Telekom ile belirli aralıklarda gerekli kontroller yapılacağı için böyle bir sorununuz kalmayacaktır.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

 – Html Web Tasarım         – Hazır Script Site Tasarım         – Kişiye Özel Php Site Kodlama

 Web sitelerimiz kurumsallığa geçişin ilk adımı olup sitelerimizin mobil uyumlu ve gösterişli olması gereklidir. Sizi kurumsal açıdan ön plana çıkaracak olan sizi dış dünyaya tanıtan web siteniz dir. Birden fazla site kodlayan arkadaşlarımız vardır 41Telekom olarak sizin istekleriniz doğrultusunda en kısa sürede istediğiniz web sitesini hazırlıyoruz, müşterimiz hazır bir script değil de özel bir PHP site istediyse güvenlik amacıyla sistemler olarak herhangi bir açık olmaması için ACUNETİX aracılığı ile test ediliyor olabilecek herhangi bir (XSS,CSRF,SQL İnjection) açığı varsa giderilip sizlere sunuluyor.

Hizmet verdiğimiz bölgeler