Isıtma ve Sıcak Su İhtiyaçlarını Karşılayan Eşsiz Elektrikli Kombiler

Peteklere ve borulara iletmek için sıcak suyu ısıtma görevini üstlenen elektrikli kombi çeşitleri eşsiz tasarımları sayesinde ön plana çıkar. Güneş enerjisi destekli, doğal gaz dönüşümlü ve tek fazlı gibi çeşitleri bulunan bu cihazlar evlerde ve ofislerde kullanılabilir. Elektrikli kombileri sadece ısıtma aracı olarak görüyorsanız bu ürünlerin özelliklerini henüz bilmiyor olabilirsiniz. Gelin tüm özelliklerini gözden geçirelim. 

Eşsiz Özellikleri ile Öne Çıkan Elektrikli Kombiler

Isıtma ve sıcak su için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alan bu cihazların seçiminde özelliklerini bilmek önemlidir. Uygun cihazı seçerken birkaç püf noktaya dikkat etmek tüm yıl boyunca sıcak suyu rahat bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Sessiz çalışma özelliğine sahip ürünler hem gece hemde gündüz sorunsuz bir şekilde işlevini yerine getirir. Hem petek hem de sıcak su ısıtmasında mükemmel sonuçlar sergileyen cihazlar kolay montajı ile sizlere avantaj sağlar. Hızlı ve pratik bir şekilde kurumu gerçekleştirilen cihazlar kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Mevsimlere uygun ayarlanabilir ürün seçimi yapmak işinizi oldukça kolaylaştırır. Peki cihazların hangi özellikleri öne çıkar? 

  • Elektrikli kombi elektrik enerjisi kullanarak suyun ısınmasını sağlar. Elektrikli kombiler baca gazı kullanmadığı için baca bağlantısına ihtiyaç duyulmadan monte edilebilir. Atık gaz salınımının önüne geçen bu cihazlar çevre dostudur. Otomatik hava tahliyesi bulunan cihazlar bu sayede güvenli kullanım imkanı sunar. 
  • Paslanmaz ve yüksek sıcaklıklara dayanıklı malzemelerden üretilen elektrikli kombi çeşitleri bu sayede uzun süre kullanılabilir. Hızlı ve tasarruflu bir şekilde ısınmaya yardımcı olan bu ürünler hem elektrikli hemde su tasarrufu sağlar. Elektrik ve su tüketimini minimum düzeyde tutan bu ürünler eşsiz tasarruf sağlama özelliği sayesinde dikkatleri üzerine çeker. Elektriğin olduğu her yerde rahatlıkla kullanılabilir olan bu cihazların bağlantısını yapmak oldukça kolaydır.  
  • Elektrik enerjisi sayesinde kolaylıkla çalışan bu ürünler muntazam tasarımları sayesinde bulunduğu ortama uyum sağlar. Yeni nesil teknoloji ile tasarlanan cihazlar üretilirken kaliteli malzemeler tercih edilmesi alınan performansı oldukça arttırır. Kullanıcı dostu özelliklere sahip olan bu cihazlar evlerde ve ofislerde rahatlıkla tercih edilebilir. 
  • Tuş ile ayarlama yapma imkanı tanıyan bu cihazlar istediğiniz ayarda çalışabilir. Hem manuel hemde otomatik güç ayarı yapma imkanı tanıyan bu cihazlar sizlere esnek kullanım sağlar. Elektronik ısı ayar sistemine sahip olan termodinamik elektrikli kombi bu sayede ortamın sıcaklığına göre çalışır. Termodinamik elektrikli kombi çevreye verilen zararın minimuma düşmesini sağlaması ile dikkat çeker. 
  • Hızlı ve güvenli bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayan cihazlar dayanıklı termostat özellikleri sayesinde uzun yıllar kullanılabilir. Mevsim ve günlere göre programlama yapmanıza olanak tanıyan cihazlar yaz ve kış modu olarak farklı ayarlara sahiptir. Bu sayede enerji tasarrufu etmenizi sağlar. 

En İyi Elektrikli Kombi İhtiyaçlarınıza Yanıt Verendir! 

En iyi elektrikli kombi, kullandığınız alanın özelliklerine göre tercih edilendir. Kullandığınız alanda konfor sağlayan ürünler duş alırken sıcaklığın istenilen ayara getirilmesini sağlar.

Elektrikli ısıtma sisteminde alana ve radyatörlere uygun seçim önem kazanır. 5 ile 9 metre aralığındaki radyatör uzunluğu için elektrikli kombi 24 kw, yeterli iken; 9 -13 m uzunluk için 31kW seçeneklerini değerlendirmelisiniz. 13 metre ve üzeri radyatörlerde bu güç ise 35kW ve üzeri olması önem taşır. Geniş mekanlarında anında sıcak suya anında sahip olmak isteyenler ayarlanabilir özellikli 36 kw elektrikli kombilerden faydalanabilir. 360 m2 için saatte ortalama 9 kw civarı elektrik harcayan bu cihazlar, 380 voltaj ile tasarruf açısından da verim sağlar. Otomatik hava tahliyesi mevcut olan ürünler, güvenli kullanım imkanını beraberinde getirir. Sıcak suyun musluklarınıza anında ulaşmasını sağlayan bu cihazlar ergonomik tasarımları sayesinde duvara kolay bir şekilde monte edilebilir. 

Bütçe Dostu Elektrikli Kombiler Koçtaş’ta! 

Güvenliği ön planda tutmanıza yardımcı olan cihazlar aşırı ısınmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Hem ısıtma hemde soğutma için kullanıma uygun olan ürünlerin fiyatları markasına ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Elektrikli kombi fiyatları geniş aralıklara sahiptir. Markalara ve ısıtma kapasitelerine göre değişken fiyat aralığına sahip ürünler arasından istediğiniz cihazı Koçtaş’ta rahatlıkla bulabilirsiniz. Optimum konfor ve enerji tasarrufu sağlayan 220 volt elektrikli kombi fiyatlarını ve aradığınız modelleri inceleyebilir, en doğru ürüne en doğru fiyat ile ulaşabilirsiniz.