Kapat

Genel Fatih Kara 0

iPhone 7 Ekran Değişimi

iPhone 7 ekran değişimi için servis arayışı içindeyseniz bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekiyor. iPhone’unuzu emanet etmeyi düşündüğünüz servis iPhone tamiri konusunda yeterince deneyimli midir?

iPhone’u diğer akıllı telefonlardan ayıran bir çok özellik mevcuttur, işletim sisteminden tutunda donanımsal parçaların tamamı Apple’ın özel tasarımlarını yansıtmaktadır. Bu kadar özel bir tasarımı sıradan bir telefon tamircisine emanet etmenizi tavsiye etmiyoruz. Peki iPhone 7 ekranınız kırıldığında ne yapacaksınız?

 

iPhone 7 ekran kırıldı

iPhone 7 in ekranı kırıldığında öncelikle ön cam mı yoksa ekran mı kırıldı bunu tespit etmeniz gerekiyor. Çünkü iPhone ekranları 2 katmanlı bir yapıya sahiptir. En üst katman ön cam alt kısım lcd ekrandan oluşur.

Üstteki cam kırıldığında ekran görüntü verir ve dokunma özelliği çalışmaya devam eder. Bu durumda sadece ön cam değişimi yapılabilir. Ön cam değişimi hem ekonomiktir hemde orijinallik kaybınız olmaz.

İç ekran kırıldığında dokunmatik bozulabilir, görüntü yarım veya bozuk olabilir. Bu durumda komple ekran değişimi yapılır. FotoParca teknik servisi bu durumda orijinal ekran kullanarak iPhone 7 ekran değişimi işlemini tamamlar.

iPhone 7 ekran ve ön cam değişimi fiyatları

iPhone 7 ve 7 Plus ön cam, ekran değişimi güncel fiyatları servisin fiyat sayfasında belirtilmiştir. Bunun için iPhone 7 ekran değişimi fiyat sayfasını inceleyebilirsiniz. FotoParca Teknik Servisi sadece Apple ürünlerine destek vermektedir. Aynı gün tamir hizmeti alarak işinize eğlencenize kaldığınız yerden devam edersiniz.

Sizin için önerdiklerimiz:

Fatih Kara

Metalurji ve Malzeme Mühendisi • MalzemeBilimi.Net | Kurucu ve Yönetici • LinkedIn: @fatihkara41 • Instagram: @fatihkara41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir