Hedef Kitlenize Ulaşmanız İçin Etkili SEO Hizmeti

Bir web site kurma hayaliniz varsa, yolunuz muhakkak HTekin kurucusu Hüseyin Tekin’e düşmelidir. En profesyonel şekilde SEO hizmeti veren ve işini en iyi şekilde icra eden bu platform, tek adres olarak bilinmektedir. Üstelik Türkiye’nin her yerine SEO hizmeti sunmaktadır. Şehir fark etmeksizin istediğiniz her yerde ve zamanda SEO hizmeti almanız mümkündür. HTekin web sitesini ziyaret ederek çok daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetinin açılımı Search Engine Optimization olarak bilinir. SEO’nun amacı, oluşturduğunuz web sitesinin arama motorları tarafından en üst sıralara taşınmasıdır. Bunun için paylaştığınız içerikte, site içinde ve site dışında birçok çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Gerekli emeği verdiğiniz takdirde başarı kendiliğinden gelecektir. Ancak eğer tüm bu detaylarla uğraşmak istemezseniz, web sitenizi size en iyi hizmeti sunan uzman ellere emanet edebilirsiniz. Dilerseniz daha detaylı anlatımımıza birlikte göz atalım.

SEO Hizmeti Detayları Nelerdir?

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi SEO hizmeti birçok konuyu içerisinde barındırmaktadır. İki aşamadan oluşan SEO hizmeti, site içi optimizasyonu ve site dışı optimizasyonu olarak ayrışmaktadır. Bu iki ayrışmanında kendi içerisinde düzenlemeleri elbette bulunmaktadır. Dilerseniz öncelikle site içi optimizasyonu nedir ve kendi içerisindeki düzenlemeler nelerdir bunu inceleyelim.

Site İçi SEO Optimizasyonu

Her meslekte olduğu gibi elbette bu meslekte de önemli püf noktalar bulunmaktadır. Bunun bir tanesi SEO hizmeti verirken site içi SEO optimizasyonunda dikkat edilmesi gerekenlerdir. Peki nedir bu dikkat edilmesi gereken hususlar? Dilerseniz gelin birlikte inceleyelim.

•           İçerik analizi yaparak en çok okunan konuları belirleyip kendi içeriğimizi üretmekteyiz.

•           Anahtar kelime, meta etiketleri, metin ve görsellerin alt başlıkları, web sayfalarının başlıkları gibi birçok detayı SEO’ya uygun halde içerikte yer veririz.

•           Hedef kitlenizin seçimlerini ve araştırma konularını belirleyerek çakışmalar düzenleriz.

•           Rakip analizi yaparak rakiplerinize karşı daha güçlü içerikler üretiriz.

•           En önemli konulardan bir tanesi olan site hızınızı düşüren nedenleri bulur ve iyileştirme çalışması yaparak web sitenizin hızını arttırırız.

Site Dışı SEO Optimizasyonu

Web siteniz için bir diğer püf nokta ise, site dışı SEO hizmeti olmaktadır. Diğer bir adı ile Off Page SEO olarak bilinmektedir. Sitenizi dışarıdan müdahaleler ile çok daha başarılı bir konuma taşımaktadır. Elbetteki en büyük destekçisi site içi SEO hizmeti olmaktadır. Site içi SEO ve site dışı SEO hizmetini bir elmanın iki yarısı olarak düşünebilirsiniz. Tamamlanmaları için birbirlerine hep ihtiyaç duymaktadır. Dilerseniz detaylara göz atalım.

•           Belirli uygulamalar kullanılarak rakip sitelerin backlinkleri tespit edilir.

•           Güçlü ve okunurluğu yüksek olan web sitelere reklam içerikleri üretilir.

•           Başka bir ebe sitesinden sizin web sitenize bağlantılı geçiş sağlanır.

•           Reklam ve tanıtım için PR çalışmaları yapılır.

•           Sosyal medyanın gücünü web siteniz için kullanarak, web siteniz adına sosyal medya hesapları açılır.

•           Facebook, Instagram, Linkedln gibi sosyal medya hesaplarına reklamlar ve tanıtımlar düzenlenir.

Sonuç

Tüm bu detayları sizin için en iyi şekilde yapan tek adres HTekin kurucusu olan Hüseyin Tekin olmaktadır. HTekin SEO hizmeti verdiği gibi aynı zamanda SEO eğitimi de vererek tüm bilgilerini aktarmaktan da asla çekinmemektedir. Yani dilerseniz web sitenizi bize emanet edebilir, dilersenizde SEO eğitimi alarak kendi web sitenizi kendiniz yönetebilirsiniz. 10 yılı aşkım tecrübemize dayanarak bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.