Facebook Video İndir

Facebook’ta hoşunuza gien bir videoyu gelecekte belki kaldırılma ihtimaline karşı kendi bilgisayarınızda saklamak istiyorsunuz. Ya da yapmak istediğiniz, videoyu diğer cihazlarınız arasında aktarma yaparak offline olarak izlemek istiyorsunuz. Yapacağınız iş anlatacağımız yöntemle çok basit.

Facebook’ta gezinirken videoları bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirmek isteyebilirsiniz. Bu facebook videolarını indirmek için bir çok yöntem mevcut. Biz de bu yazıda nasıl yapabileceğinizden bahsedeceğiz.

Günümüzde en popüler paylaşım platformu olan Facebook, kısa bir süre önce videolar çekip, bunları efektlendirerek arkadaşlarımızla paylaşmamıza imkan sağlamıştı. Videolar çekiyoruz ama bazen diğer paylaşılan videoları indirme gereksinimi de duyuyoruz.

Hoşunuza giden videoyu bilgisayarınıza indirmek isterseniz Facebook Video İzle linkinden yararlanarak hemen indirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek iş, beğendiğiniz facebook video linkini sitedeki link alanına yapıştırmak.

Facebook Video İndir Android’te kullanmak istiyorsanız da, uygulama yükleme ile uğraşmanıza gerek yok. Bilgisayarda yaptığınız gibi aynı şekilde beğendiğiniz facebook video linkini sitedeki bağlantı alanına yapıştırıp indir demeniz yeterli.

Ücretsiz bir indirme sitesi ve sadece Facebook değil aynı zamanda YouTube videolarını indirmenize de olanak sağlıyor.

Tek seçenek video indirmek değil. Videoları 3 çeşitte indirme imkanınız var. Videoları MP4, MP4 HD ve MP3 olarak da indirebilirsiniz.

Aynı zamanda Instagram Videolarını İndirmek için de sitemizi kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek işlem Instagrm video linkini ilgili alana yapıştırmak!