En Uygun Palet Streç Film Fiyatları

2011 yılı itibari ile faaliyetlerine başlayan ve 2016 yılında da Ambalaj Dünyası isimli marka ile aynı çatı altında birleşen ambalajstore.com adresinde en uygun fiyatlı palet streç seçeneklerine ve bunun yanı sıra kağıt ürünleri, hijyen ürünleri, temizlik ürünleri, tabaklar ve bardaklar başta olmak üzere daha farklı binlerce ambalaj ürününe kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Ambalaj ihtiyacı duyan tüm şirketlere ve firmalara hizmet sunan site en uygun fiyatlar ile satış yapmaktadır. Ambalajstore.com adresinde müşterilerin hizmetine sunulan tüm ürünlerde bulunan detaylı açıklamalar sayesinde isteyen herkes gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmektedir. Ayrıca tüm bunların yanında siteden alışveriş yapanlar için birçok ayrıcalık da sağlanmaktadır. Ambalajstore.com adresinden alışveriş yapan herkes alışveriş puanları kazanarak bunları biriktirebilir ya da ürün hediye kampanyaları gibi kampanyalardan yararlanabilir. Ambalajstore.com adresinde hafta içi saat 14.00’a kadar verilen siparişlerin aynı gün kargoya verilmesinin yanı sıra tüm kargolar da ücretsizdir. 

En Uygun Palet Streç Film Fiyatları

Ambalajstore.com adresinde son derece uygun fiyata satışa sunulmakta olan palet streç filmler genellikle korunma altına alınacak olan ürünlerin havayla etkileşime girmesini ve buna bağlı olarak ortaya çıkacak olan bozulmaların önüne geçip engellemesi amacıyla kullanılmakta olan ürünlerdir. Şeffaf bir görünüme sahip olan palet streç film gerilme ve esneme özelliğine sahip olduğu için ürünlerin sıkı bir şekilde ambalajlanmasında kullanılmaktadır.  Özellikle son zamanlarda palet ile korumaya alarak sevkiyatı gerçekleşecek ürünlerde esneme, delinme ya da bozulma gibi hasar oluşturan durumlara engel olmak için streç film kullanımının zorunlu bir ihtiyaç halini alması palet streç film ürünlerinin artmasına da yol açmıştır. Ambalajstore.com adresinde satışa sunulan palet streç film son derece kalitelidir ve her türlü hasar karşı dayanıklıdır. Şeffaf olması sayesinde dışarıdan rahatça gözüken ve bu avantaj ile satışların da artmasını sağlayan palet streç filmler kokusuz olma özelliği ile de ürünlere hiçbir şekilde olumsuz etki göstermemektedir. %100 geri dönüşüm sağlayan palet streç filmler son zamanlarda kullanılan en ideal paketleme ürünü olarak da bilinmektedir. Palet streç filmler genel olarak hafif-  orta ve ağır ürünler olarak iki ana yapıda üretilmektedir. İhtiyaç duyulan özelliklerdeki en uygun fiyatlı palet streç filmlere sahip olmak için ambalajstore.com sitemizden gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

Ambalajstore.com ve Palet Streç Film

Korumaya alınacak olan ya da sevkiyatı gerçekleşecek olan ürünleri dış darbelerden korumak için kullanılmakta olan palet streç film ambalajstore.com adresinde çok uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır. 30 x 1332 mt 15 mic, 40 x 1332 mt 15 mic, 45 x 1332 mt 15 mic, 17 mic 2000 gram, 23 mic 2000 gram, 17 mic 1500 mt, 23 mic 1500 mt, 23 mic 2400 gram 300 mt ve 17 mic 2400 gram 300 metre gibi farklı çeşitleri bulunan palet streç filmler 6’lı ya da tekli şekillerde satışa sunulmaktadır. Ürün bilgisine göre fiyatları değişen palet streç filmler hakkında daha detaylı bilgiler ambalajstore.com adresinde yer almaktadır. Ambalajstore.com adresine giriş yaptıktan sonra ana sayfada çıkan başlıklardan ‘’streç film & folyo’’ yazana tıklayarak açılan alt menüden ‘’palet streç filmler’’ seçeneğini seçerek palet streç filmler hakkında detaylı bilgilerin bulunduğu sipariş sayfasına giriş yapılmaktadır. Ambalajstore.com adresinde yaşanan herhangi bir sorun ya da soru için hafta içi 09.00 – 17.00 saatleri arasında 0850 223 80 83 numarasını arayarak yardım almak mümkündür.