En İyi Netflix Dizileri

Hayatımızın içinde yer almaya başladığından beri “izleme” konusunda tüm alışkanlıklarımızı baştan sona değiştiren Netflix, neredeyse her ay başlayan yeni Netflix dizileri ile hem üye sayısını artırıyor hem de yelpazesini genişletiyor.

Hem fenomen haline gelmiş dizileri hem de festivallerde dahi yarışan filmleriyle kendi dünyasını oluşturan Netflix, bugünki haliyle her kesimin kendi zevkine uygun bir şeyler bulabileceği bir platforma dönüşmüş halde.

Dünyada en çok dizi izlenme oranına sahip platform olan Netflix, kendi yapımıyla yayına verdiği dizileri ile ülkemizde de geniş bir kitleye hitap ediyor.

Geçtiğimiz her gün, yenilenen mobil ve internet dünyasında iletişim öncelikleri de değişiyor. Eskiden evde bilgisayarımızdan film izlerken günümüzde ise akıllı televizyonlar üzerinden sistemsel olarak dizi ve filmler seyredilebiliyor. Bu projelerden biri de Netflix…

Netflix aboneliğine sahip olup, hangi dizileri izleyeceğinize karar veremediyseniz eğer sizin için hazırlanan en iyi Netflix dizileri listesine bir göz atabilirsiniz. Bu sayede hangi Netflix dizisini izleyeceğinize hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz. Listede yer alan tüm diziler IMDB puanlarına göre sıralanmıştır.