Dünyanın En Pahalı ve Konforlu Jakuzileri

Tarihi Eski Romalılara kadar dayanan sıcak su havuzları, günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle çok büyük bir değişim yaşamıştır. Bu değişimin en önemli ürünü ise jakuzilerdir. Jakuzi modelleri, Eski Roma kaplıcalarının konforunu evlere taşıyan oldukça kullanışlı ürünlerdir. Eskiye nazaran daha mütevazı olsalar da yaşattıkları konfor ile vazgeçilmez bir rahatlama ve arınma yöntemidir.

Jakuziler, içinde bulunduğumuz dönemde pek çok farklı modelde üretilmektedir. Bu modellerin özelliklerine ve jakuzi ölçülerine göre jakuzi fiyatları değişiklik göstermektedir. Ancak bazı jakuzi modelleri var ki fiyatları ve sağladıkları konfor ile oldukça dikkat çekiyor. İşte dünyanın en pahalı ve konforlu jakuzileri…

Cal Spa Galaxy GX49 Spa

Dünyanın en pahalı jakuzileri arasında yer alan ürünün 29.000 dolar civarında bir satış fiyatı bulunuyor. 6 kişilik jakuzi üzerinde tam 50 su çıkışı yer alıyor. Bu su çıkışları sayesinde kaslara masaj yaparak rahatlamayı sağlıyor. Bunun yanında mükemmel tasarımı içerisinde; LED aydınlatma, çift şelale, terapi koltuğu, DVD oynatıcı ve iPod yuvası bulunmaktadır.

Luxema 8000

Eğer bu jakuzinin konforuna ulaşmak isterseniz 26.000 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Çünkü bu jakuzi, günümüzde üretilen jakuzi modelleri arasında en değerlileri arasında yer almaktadır. Jakuzi; özel bar, 125’ten fazla su çıkışı, 9 ayrı su pompası, hi-fi sistemi gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca bu mükemmel jakuzi 10 ton su ile doluyor.

Jakuzi J 470

Dünyanın en pahalı jakuzi modelleri arasında yer alan “Jakuzi J 470” diğer jakuzi fiyatları göz önünde bulundurulursa oldukça maliyetlidir. Ancak sahip olduğu özellikler göz önünde bulundurulursa 26.000 dolarlık fiyatına değeceği anlaşılacaktır.

Platinum Spa’s Big Chief Jacuzzi

Jakuzi almayı düşünüyorsanız ve bütçeniz 25.000 dolar ödemek için elverişliyse bu jakuzi modeli en doğru tercihlerden birisi olacaktır. 5 kişilik jakuzi, 65 ayrı su çıkışı ile mükemmel bir masaj deneyimi yaşatmaktadır. Bunun yanında rengi değişen LED ışıklı çeşmeleri ile de oldukça büyüleyicidir.

Hot Tug

Dünyanın en pahalı jakuzileri arasında yer alan “Hot Tug” 21.000 dolar satış fiyatıyla ve ahşap kaplı yüzeyi ile dikkat çekmektedir. Jakuzi ayrıca cam elyaf ve polyester ile tamamlanmıştır. 8 kişilik bu lüks jakuzi, 1,5 tona kadar su alabilir.