Çiftlerin Favorisi İsimli Bileklik Modelleri

İsimli kolyeler, isimli alyanslar derken şimdi de isimli bileklik modelleri popülerlik kazandı. Özellikle çiftler için çok daha romantik bir form kazanan isimli altın bileklik çeşitleri özel günlerde hediyelik olarak da tercih edilebiliyor. Bu tasarımlar muazzam bir şıklık sergileyerek gelecek sezonlarda da popülerliğini korumayı garanti altına alıyor.

Öncelikle altın bileklik modellerinin elbette son derece geniş bir model seçeneği yelpazesi sunduğunu belirtmemiz gerekir. İsimli olan tasarımlar sonsuzluk işaretleri ya da kalp gibi evrensel figürlerle buluşarak çiftler için oldukça cazip bir görünüm kazanıyor. Bu figürlerin tek bir isim ya da iki farklı isimle buluşması ortaya romantik olduğu kadar şık bir görünüm de sergileyen tasarımların çıkmasını sağlıyor.

İsimli altın bileklik çeşitleri beyaz ve sarı altın seçeneklerini de kullanıcılara sunuyor. Aynı zamanda sarı ve beyaz altının bir arada kullanıldığı  modeller de oldukça büyük bir ilgi görüyor. Swarovski taşlarla süslenen ve ışıltısı adeta ikiye katlanan altın bileklik modelleri aksesuar modellerinde ışıltıyı seven kadınlar için son derece ideal bir  seçeneğe dönüşüyor. Ancak sadelikten vazgeçmeyenler de kendi zevklerine uygun onlarca farklı model seçeneği bulabiliyor.

İsimli Altın Bileklikleri İnternetten İnceleyin!

Bu tasarımların özellikle küçük detaylarla görenleri cezbettiğini belirtebiliriz. Örneğin üzerinde kadın ve erkeğin isminin yazdığı ve sonsuzluk işareti gibi özel bir figür ile süslenen bilekliklerin  tasarımına küçük bir nazar boncuğu da ilave edilebiliyor. İşte bu küçük detay tasarımın çok daha albenili bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Bu tasarımları incelemek için kuyumcular arasında mekik dokumanıza hiç gerek yok. İnternetten online olarak kolaylıkla altın bileklik modelleri seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Hatta Myra Gold internet sitesine tıkladığınızda tahmin ettiğinizden çok daha fazla sayıda model seçeneği karşınıza çıkar. Bu sitede isimli olan altın bileklik modelleri özel süslemeleri ve şık detaylarıyla da dikkat çekiyor. Çiftlerin hediyelik olarak da tercih edebileceği tasarımlar pek çok adres ile kıyaslandığında gayet makul fiyatlar eşliğinde beğeniye sunuluyor. Sevgilinize ya da eşinize bu şık tasarımlardan birini hediye etmek için düşük bir bütçe ayırmanız yeterli olabilir. Ancak  bu avantajdan faydalanmanız için Myra Gold web adresinden alışveriş yapmanız gerekiyor.