Bobcat Kiralama İstanbul

Bobcat günümüzde inşaatlarda kullanılan çok amaçlı bir makinedir. Haliyle tüm dünyada yüzlerce ülkede birçok işlem için kullanılmaktadır. Elbette bu makinenin fiyatları son derece yüksek olduğu için bobcat kiralama hizmetleri alınmaya başlanmıştır. Firmamız İstanbul’da uzun yıllardır kiralama hizmeti sunarken en uygun fiyatlarla müşterilerinin memnuniyetini sağlıyor. Bobcat iş makinelerinin hangi amaçla
kullanıldığını da birçok kişi merak ederken bu makinelerin 3 farklı şekilde üretildiği unutulmamalıdır. Büyük, orta ve küçük olarak sınıflandırılan Bobcat makineleri, uzun sürede insan gücüyle yapılacak işleri birkaç saatte tamamlamaktadır. Haliyle doğru bir şekilde kullanıldığında her zaman başarılı çözümler sunmaya devam eder. Aktardığımız üzere bu makinelerin satın alma süreci bir hayli zor ve uzun olduğu için en uygun fiyatlarla firmamızdan kiralama yapmanız yeterli olacaktır.

Bobcat Kiralama Fiyatları

İstanbul bobcat kiralama hizmeti almak isteyenler www.istanbulkiralikbobcat.com üzerinden ayrıca detaylı bilgilere ulaşabilmektedir. Firmamız kiralık bobcat konusunda her zaman güvenilir iş makinelerini siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır.

Mini yükleyici olarak da adlandırılan bu makinelerin bazı modellerinde kapasite ağırlığı 4000 kg’a kadar çıkabilir. Hızlı bir hareket kabiliyetine sahip olan bu makinelerin beygir gücü de farklılık göstermektedir. Genelde inşaat alanlarında kullanılan makineler kum taşımak için en ideal araçlardandır. Her iki yanında kolları bulunan ve arka kısımdan desteklenen bu araçların taş taşımak için de tercih edildiği bilinmektedir. Ayrıca makine başlığı kullanım alanına göre pratik bir şekilde değiştirilebilir. Sonuç olarak her ihtiyaca yönelik olarak kullanabileceğiniz bu araçların yol yapım çalışmalarında da karayolları veya belediye ekipleri tarafından kullanıldığı görülmektedir.

Bobcat kiralama fiyatları firmamızda aracın türüne göre farklılık gösterir. Haliyle taşıma gücü kapasitesi ve beygir özeliklerine göre en düşük 1000 TL’den başlayan fiyatlarla İstanbul bobcat kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Bobcat İş Makinesinin Avantajları Nelerdir?

Firmamızdan kiralayacağınız bu araçların pek çok avantajı bulunmaktadır. Düşük işletme maliyetinin yanı sıra 360 derecelik görüş açısı ve ön kısmında yer alan koruma paneli sayesinde her zaman güvenli bir şekilde inşaat işlerini yönetebilirsiniz. Son derece kaliteli malzemelerden üretilen bu araçlar için hemen firmamızla iletişime geçebilir ve kiralama hizmeti alabilirsiniz.