Beyaz Eşya Teknik Servisi

Her zaman hizmetinizdeyiz Hizmetimiz Güven ve Kaliteyi Artırıyor Ulusal ve uluslararası beyaz eşya sektöründe Amana, kalitesi ve teknolojisi ile tercih edilen ve tercih edilen bir marka olmuştur. Yüzlerce yerli ve yabancı ödüle layık görülen ürünler tüm evlere girmiştir. Amana’nın ürettiği beyaz eşyalar kaliteden daha yüksek standartlardadır, Servis Asia ancak elektriksel voltaj düzensizlikleri, su kireç oranları ve su kesintileri gibi çevresel faktörler ve kullanıcı kaynaklı faktörler, teknolojik beyaz ürünler ve evlerde ve ofislerde yerleşik ürünler başarısız olmaktadır. ve kötüleşiyor.

Beyaz Eşya Servisi

Yapılan incelemelerde, beyaz eşyaların yarı ömürleri sona ermeden önce başarısız ve bozulduğu tespit edilmiştir. Vestel marka çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri, fırınlar ve taş ocaklarının elektronik devreleri ve hareketli parçaları aşınmış ve çalışma şekilleri bozulabilir.  Amana Servisi Beyaz eşyalarınızın bozulması, size yaşamın zorluklarını ve zorluklarını da gösterecektir.

Birikmiş çamaşırlar biriktiğinde, bulaşık makinenizin mutfak tezgahlarını kapladığında çamaşırlarınızın ve bulaşık makinenizin görevlerini ne kadar önemli yaptığını göreceksiniz. Burada acil olarak ihtiyaç duyulan şey, arızalı beyaz noktayı çalışma durumuna getirmektir. Beyaz eşya servisi, İstanbul ve ilçelerindeki büyük bir servis ağı ve teknik ekibi ile bu soruna bir çözüm bulmak için hazır. Beyaz eşyaların bozulmasının yanı sıra tamir edilebilecek cihazlardır.

Fakat bir hizmet olarak burada iki önemli durum ortaya çıkıyor. Bunlardan ilki; kaç gün / saat tamir edilecektir. İkinci durum; monte edilen parça orijinal ve garanti süresidir. Bu iki konu da bir hizmetin kalitesini ortaya çıkaracak. Servis Asia  firması, 20 yılı aşan altyapı tecrübesiyle hizmet vermekteyiz ve hizmet verdiğimiz İstanbul’da Türkiye’nin nüfusunun% 20’si yaşamaktadır. Kusurlu ev eşyalarının 3-5 gün içinde onarımı ve teslimi, hizmet anlayışımızın tersidir. Bir Vestel servisi olarak, kusurlu beyaz eşyalarınızı en geç 1 gün içinde tamir etmeye hazırız ve bunu yapıyoruz.

Ev ve çamaşır makinesi, fırın ve fırının ne kadarının hayati bir reçete olduğunu biliyoruz. Sonuç olarak, personelinizin makinenizi olabildiğince çabuk kullanmasını ve işinizi evde sürdürmesini istiyoruz.

Beyaz maç

Ankastre cihazlar ile fırınlar, fırınlar, bulaşık makineleri ve çamaşır makineleri her zaman günlük kullanımda aktif olarak kullanıldığından, parçaların deformasyonu ve aşınması da zorludur. Buradaki servis, orijinal parçayı, yedek parçadaki eşdeğerini kullanmadan monte etmektir. Şirketimiz orijinal parça kullanım garantisini garanti ederken, kurduğu yedek parçalar da bir yıl garanti kapsamındadır.

Servis Asia

0532 789 75 07 numaralı telefon 7/24 çağrıda açıktır. Bu numaradan müşterilerimize, makinenizde beyaz arıza veren ve çözümler öneren problemler hakkında bilgi veriyoruz.  Servis Asia Servisimizden yardıma ihtiyacınız olursa, hemen harekete geçmeye hazır teknik kadromuz, bakım ve onarım faaliyetlerini gerçekleştirmek için evinize ve işyerinize gidiyor.

Hizmet şirketi Vestel, beyaz eşyalara% 100 garanti vererek onarım ve bakım işlerini üstlenmiştir. Bizim için para kazanmadan önce, müşterilerimizin memnuniyetini ve kalbini kazanmak için daha önce olmuştur.