Abant’ta Nerede Kalınır?

Bu yıl farklı bir şehirde tatil yapmak istiyorsanız size ısrarla Bolu’yu öneriyoruz. Takdir edersiniz ki, Bolu; Ege ve Akdeniz Bölgesi’ndeki tatil beldeleri kadar popüler değildir. Ancak, Bolu’nun hem yaz hem de kış tatili için uygun olduğunu ifade edebiliriz. Bilhassa gören herkesi kendisine hayran bırakacak türden yemyeşil ormanları ile farkını ortaya koyar.

Abant; tahmin edebileceğiniz üzere Bolu ile özdeşleşmiş yerlerden birisidir. İnsanlar; Abant’a geldikleri takdirde temiz havayı içlerine çekebilirler. Bunun yanı sıra, Abant Gölü’nün etrafında keyifli yürüyüşler yaparlar. Abant; isteyenlerin günübirlik olarak da ziyaret edebilecekleri bir yerdir. Fakat, buranın tadını tam olarak çıkarmak adına bir süre Abant’ta kalmak çok daha mantıklı bir tercih olacaktır. Yazımız sayesinde bilhassa Abant otelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. O halde başlayalım!

En İyi Abant Otelleri

Abant; kendisini turizm konusunda her geçen gün geliştiren bir yerdir. Bilhassa Abant otelleri; sahip oldukları hizmet kaliteleri ile dikkat çeken konaklama seçenekleridir. Gelin, en iyi Abant otelleri listesine bir göz atalım!

  • Taksim International Abant Palace Hotel: Manzarasıyla fark yaratan Abant otelleri arasında bulunur. Bünyesinde farklı özelliklere sahip 165 oda seçeneği yer alır. Ziyaretçiler; kahvaltı ve akşam yemeğini ücretsiz bir şekilde yiyebilirler. Kapalı havuz ve sauna gibi seçenekler sayesinde harika bir tatil yapmak mümkün hale gelir. Bunun yanı sıra, otelin müşterilerine ücretsiz internet ve otopark imkanı sunduğunu da ifade etmeliyiz.
  • Büyük Abant Hotel: Abant Gölü’nün hemen yakınında bulunması ciddi bir avantajdır. Otele gelenler; yemyeşil doğası ile dikkat çeken Abant Gölü’nün manzarası eşliğinde tatil yapma şansını elde ederler. Temiz bir otel olması, zengin kahvaltısı ve ilgili çalışanları ile on üzerinden on almayı başaran bir oteldir. Buna ek olarak, otelin odalarında ücretsiz internet, mini bar, LCD TV, emanet kasası ve saç kurutma makinesi yer alır.
  • Abant Lotus Hotel: Lüks Abant otelleri arasındadır. Modern mimarisiyle göz doldurur. Ayrıca, muhteşem manzarası ile de taraflı tarafsız herkesi kendisine hayran bırakır. Otel; iç ve dış tasarımı ile kaliteli bir konaklama seçeneği olduğunu belli eder. SPA, hamam ve sauna gibi seçenekler sayesinde insanların kendilerini evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlar.
  • Abant Aden Butik Otel & SPA: Bünyesinde 24 farklı oda seçeneğini bulundurur. Oda kahvaltı konsepti ile hizmet verir. Ahşap ve cam içeren mimarisiyle göz doldurur. En sevilen Abant otelleri arasındadır. Otel hakkında Google yorumlarının neredeyse tamamı olumludur. İlgili çalışanları; müşteri memnuniyetini sağlamak adına ter dökerler.
  • Abant Yeşil Ev: Eşsiz bir oteldir. Şirin atmosferi ile insanların bilhassa yılbaşı tatilinde kalmak adına tercih edebilecekleri oteller arasında bulunur. Odalarda çay/kahve makinesi, şömine, LCD TV ve ücretsiz internet seçeneği mevcuttur. Ayrıca, zengin kahvaltısı ile de farkını belli eder.