Kapat
yazarlik
Haberler 0

MalzemeBilimi.Net yazarları kazanmaya başlıyor!

Türkiye’de alanında lider olan MalzemeBilimi.Net sektördeki bilgi akışını hızlandırmak için yeniliklere devam ediyor. Sitenin yazarları sponsor ve reklam gelirlerinden pay alacak.

MalzemeBilimi.Net olarak sektöre katkı sağlamak ve birçok mühendislik bölümü öğrencilerinin sistemdeki gelişmeleri yakından takip etmeleri için çeşitli projeler geliştirmekte ve projeler üzerinde çalışmaktayız.

Güncel projelerimiz arasında özgün yazarlığı ve bilgi paylaşımını disiplin haline getirmek için sponsor ve reklam gelirlerini paylaşıma açıyoruz. Önümüzdeki günlerde kullanıma sunacağımız algoritma ile sitemiz içerisinde özgün içerik ekleyen yazarlara sponsor ve reklam gelirlerinden içerikle orantılı olarak ödeme yapacağız.

Bu projede yer almak isteyen yazar ve yazar adaylarımızın yalnızca bir banka hesabına sahip olması yeterli.

Yazarlık başvurusu için; https://malzemebilimi.net/yazar-basvuru
Fikir ve görüşlerinizi belirtmek için; https://malzemebilimi.net/forum/index.php?topic=1193
Bilgi için; bilgi@malzemebilimi.net

BİNLERCE ABONE ARASINA KATIL

En kaliteli, en geçerli, en iyi mühendislik bilgilerini abone olarak, takipte kalarak öğrenebilirsin!

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Hata oluştu.

MalzemeBilimi.Net'te yazar olarak siz de para kazanabilirsiniz! Yazar olmak için tıklayın!

Fatih Kara

Fatih Kara

Sakarya Üniversitesi, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümü öğrencisiyim. Mühendislik dünyasıyla ilgili gelişmeleri paylaşmak ve öğrencilik hayatlarına devam arkadaşlara bir nebze de olsa yardım edebilmek amacıyla 2011'de MalzemeBilimi.Net'i kurduk. Şimdi ise çok sayıda yazarımızla bu alandaki açığı doldurmaya çalışıyoruz.