Anasayfa Haberler, Manşet MalzemeBilimi.Net yazarları kazanmaya başlıyor!

MalzemeBilimi.Net yazarları kazanmaya başlıyor!

Türkiye’de alanında lider olan MalzemeBilimi.Net sektördeki bilgi akışını hızlandırmak için yeniliklere devam ediyor. Sitenin yazarları sponsor ve reklam gelirlerinden pay alacak.

MalzemeBilimi.Net olarak sektöre katkı sağlamak ve birçok mühendislik bölümü öğrencilerinin sistemdeki gelişmeleri yakından takip etmeleri için çeşitli projeler geliştirmekte ve projeler üzerinde çalışmaktayız.

Güncel projelerimiz arasında özgün yazarlığı ve bilgi paylaşımını disiplin haline getirmek için sponsor ve reklam gelirlerini paylaşıma açıyoruz. Önümüzdeki günlerde kullanıma sunacağımız algoritma ile sitemiz içerisinde özgün içerik ekleyen yazarlara sponsor ve reklam gelirlerinden içerikle orantılı olarak ödeme yapacağız.

Bu projede yer almak isteyen yazar ve yazar adaylarımızın yalnızca bir banka hesabına sahip olması yeterli.

Yazarlık başvurusu için; http://malzemebilimi.net/yazar-basvuru
Fikir ve görüşlerinizi belirtmek için; http://malzemebilimi.net/forum/index.php?topic=1193
Bilgi için; bilgi@malzemebilimi.net

TAGS:

Fatih Kara

Sakarya Üniversitesi, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümü öğrencisiyim. Mühendislik dünyasıyla ilgili gelişmeleri paylaşmak ve öğrencilik hayatlarına devam arkadaşlara bir nebze de olsa yardım edebilmek amacıyla 2011'de MalzemeBilimi.Net'i kurdum. Şimdi ise elliye yakın yazarımızla bu alandaki açığı doldurmaya çalışıyoruz. Sen de "değerli okur" bir şeyler biliyorsan ve bu bilgileri paylaşmak istiyorsan yazarımız ol. Hem bilgilerinle piyasaya kendini ispatla hem de araştırma yapmayı seven kişilere kaynak ol. Saygılarımla...