Kapat
su-kaçağı-tespiti-1
Tanıtım Fatih Kara 0

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti kameralı cihazlarla yapılmaktadır daire içinde alt kata bir su sızması var ise fazladan bir yeri kırmaya gerek kalmadan sorun çözülür. Bu bağlamda Çözüm Merkezi İstanbul genelinde su kaçağı sorunlarına çözüm üretmektedir.

Sadece su kaçağı olan yeri tespit etmekle kalmıyor arızalı yeride onarıyoruz. Temiz su borusunda ve atık su borunda su kaçakları garantili olarak bulunup tamir edilir.

İstanbul Su Kaçağı Servisi

Bu yazımızda sizlere su kaçağı tespitikonusunu açıklayacağız. Su sızıntısı hepimizin sık yaşadığı bir sorundur ne kadar küçük gibi görünse de bu sorun sizlere daha büyük dertler yol açabilir bu nedenle bu soruna küçümsenmemeli ve dikkate alınmalıdır. Peki bu sorun sizlere ne gibi dertler açabilir biliyor musunuz? Bu su sızıntısı yüzünden binanız içten içe çürüyerek sizlere zarar veriyor ayrıca sizlere yüksek su faturalarının gelmesine de sebep oluyor bu nedenle de küçümsenmemesi gerek bir kon u olarak karşımıza çıkıyor. Peki bu sorunun sadece sizlere maddi olarak zarar vermediğini söylesem. Olaya bir de şu yönden bakarsak sizin tesisat sorununuzdan kaynaklanan bu su sızıntısı alt komşunuzun tavanından su damlamasına da neden olabilir bu nedenle komşularla da aranız bozulabilir. İşte bu gibi sorunlardan dolayı bu su sızıntısı meselesini hemen çözmenizi öneririz peki su sızıntısı tespit nasıl yapılıyor? Bunu özel firmalar ya da tesisatçılar özel cihazlar ile yapıyor bu cihazlar. İki ayrı parçadan oluşuyor öncelikle dinleme adı verilen yöntem uygulanarak su borusu hattının yeri net olarak tespit ediliyor daha sonrasında ise kamera ile görüntü alarak bu soruna neyin sızıntının neden olduğu veya boru tıkanmışsa tıkanıklık derecesinin ne kadar olduğu tespit ediliyor ve bu analizlere göre uygun çözümler uygulanıyor. İşte bu şekilde su kaçağı tespiti işlemi ve bu işlemin çözümü hakkındaki yazımız burada bitiyor.

İstanbul su kaçağı servisi için dairede tesisatı kontrol fiyatları 99 TL kampanyalı olup Avrupa ve Anadolu yakasında geçerlidir detaylı bilgi için http://sukacagitespiti.name/sitemizi ziyaret ediniz.

BİNLERCE ABONE ARASINA KATIL

En kaliteli, en geçerli, en iyi mühendislik bilgilerini abone olarak, takipte kalarak öğrenebilirsin!

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Hata oluştu.

MalzemeBilimi.Net'te yazar olarak siz de para kazanabilirsiniz! Yazar olmak için tıklayın!
Fatih Kara

Fatih Kara

Sakarya Üniversitesi, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümü öğrencisiyim. Mühendislik dünyasıyla ilgili gelişmeleri paylaşmak ve öğrencilik hayatlarına devam arkadaşlara bir nebze de olsa yardım edebilmek amacıyla 2011’de MalzemeBilimi.Net’i kurduk. Şimdi ise çok sayıda yazarımızla bu alandaki açığı doldurmaya çalışıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir