Anasayfa Haberler, Manşet MalzemeBilimi.Net yazarı ol, para kazan!

MalzemeBilimi.Net yazarı ol, para kazan!Her geçen gün daha da büyüyerek bilimseverlerin ilgisini çekmeye devam eden MalzemeBilimi.Net gelirini yazarlarıyla paylaşıyor. Yazılarını geniş kitlelerle paylaşmak isteyen ve bunun için etkili bir platform arayışında olanlar, yazdığı mühendislik ve bilimsel yazıları MalzemeBilimi.Net sayesinde daha geniş kitlelerle paylaşarak, karşılığında iyi bir kazanç elde edebilirler. İlk etapta test aşamasında olacak olan sistem 3 ay süreyle denenecek. Bu süre zarfında kazanımlarda bir sıkıntı oluşmazsa süre uzatılacak ve en nihayetinde 1 yıl denendikten sonra gelir ortaklığı programı temelli devam ediyor olacak. Bu deneme sürecinde yazar ödemelerinde bir aksama olmayacak.

Nasıl para kazanırım?

Öncelikle yazarımız olduğunuzda aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha sonra Makale Yayınlama Kuralları çerçevesinde hazırlanan yazılar editörlerimiz tarafından inceleniyor, gerekli düzenlemeler yapılıyor ve yayınlanıyor. Yayınlanan yazılar okundukça da para kazanıyorsunuz.

  • MalzemeBilimi.Net’te yayımlanan yazıda çıkan reklama göre kazançlar değişkenlik gösterecektir. Kazancı etkileyen faktör tamamen reklamverene bağlı bir durumdur.
  • Yazı eklemede süre olarak bir zorunluluk yoktur ve yazarlığınız asla silinmez.
  • Gün geçtikçe ve sistem oturdukça kurallarda gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

Ödeme ne zaman ve nasıl olacak?

Ödemeler her ayın son haftasında hesabınıza yatırılacaktır. Minimum ödeme tutarı 50₺’dir.

Yazarlık başvurusu için; https://malzemebilimi.net/yazar-basvuru
Bilgi için; iletisim@malzemebilimi.net

BİNLERCE ABONE ARASINA KATIL

En kaliteli, en geçerli, en iyi mühendislik bilgilerini abone olarak, takipte kalarak öğrenebilirsin!

Abonelik işleminiz tamamlandı.


Hata oluştu.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
TAGS:

Fatih Kara

Sakarya Üniversitesi, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümü öğrencisiyim. Mühendislik dünyasıyla ilgili gelişmeleri paylaşmak ve öğrencilik hayatlarına devam arkadaşlara bir nebze de olsa yardım edebilmek amacıyla 2011'de MalzemeBilimi.Net'i kurduk. Şimdi ise çok sayıda yazarımızla bu alandaki açığı doldurmaya çalışıyoruz.


Facebook Yorumları

MalzemeBilimi.Net Yorumları