Kapat
vana-ceketi-2-dz
Tanıtım 0

Bursa Vana Ceketi

Yenilikçi bir sektör anlayışıyla hareket ederek, insan odaklı hizmet anlayışı prensipleriyle yola çıkan Bursa Vana Ceketi, büyük bir hızla büyümeye devam ederek daha geniş bir kadroya ve farklı çalışma sahalarına sahip olmaya hak kazanmıştır. Kalite odaklı büyüme sürecinde Bursa Vana Ceketi’nde en büyük paya sahip olanlar, güven ilişkisi içinde, bizim hizmetlerimizi tercih eden ve hizmet anlayışımızı benimsemiş olan değerli müşterilerimizdir. Bursa Vana Ceketi olarak hızla büyümekte olan potansiyelimizle, ailemizin bir parçası olarak görmekte olduğumuz değerli müşterilerimiz ile geleceğe güvenle yürümekteyiz. Bursa Vana Ceketi kurulmuş olduğu günden bu yana yeni ve önemli projeleriyle müşterilerine daima hızlı çözümler üretmeyi amaçlamakta olan bir anlayışla ilerlemektedir.  İzolasyon ve doğalgaz sistemleri başta olmak üzere, birçok mühendislik uygulamalarını barındırmakta olan Bursa Vana Ceketi, tecrübeli kadrosuyla ve tüm yeterlilik belgeleriyle birlikte kıymetli müşterilerine hizmet vermekten onur duymaktadır.

Bursa Vana Ceketi  Sunduğu Hizmetler

Bursa Vana Ceketi’nin vermekte olduğu hizmetler arasında; vana ceketi, izolasyon, havalandırma, mekanik tesisat projeleri, doğalgaz tesisatı, enerji kimlik belgesi edinme gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Harcanan enerjinin korunması için özel olarak imal ettiğimiz vana ceketleri oldukça kullanışlı ve pratiktir. Tasarruf imkanı sunan izolasyon sistemlerimiz ile, Isı yalıtım, ses yalıtım, sac kaplama yalıtım, boru yalıtım, alüminyum taş yünü kaplama gibi farklı sektörlere özel olarak imal edilen izolasyon sistemlerimizi tercih edip, tasarruf ve kaliteyi aynı anda yaşayabilirsiniz. Ayrıca daha ferah ve sağlıklı bir ortamda yaşayabilmeniz  için Bursa Vana Ceketi havalandırma sistemlerine sahip olabilirsiniz. Bursa Vana Ceketi ile mekanik tesisat sistemleri gereksinimleriniz için bu alanda deneyimli mühendislerimizden gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz. Uzun ömürlü olan mekanik tesisat projelerimiz, değerli müşterilerimizin beklentilerine uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Bursa Vana Ceketi Doğalgaz tesisat sistemleri, Bursa başta olmak üzere ülkemizin her yerinden talep görmekte olan bir kalite anlayışıyla üretilip monte edilmektedir. Ayrıca Bursa Vana Ceketi ile zorunlu olarak alınması gereken EKB belgesini yetkili kuruluşumuzdan alabilmektesiniz. Siz de güvenilir, garantili Bursa Vana Ceketi hizmetlerimizden en uygun şekilde yararlanmak için www.bursavanaceketi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BİNLERCE ABONE ARASINA KATIL

En kaliteli, en geçerli, en iyi mühendislik bilgilerini abone olarak, takipte kalarak öğrenebilirsin!

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Hata oluştu.

MalzemeBilimi.Net'te yazar olarak siz de para kazanabilirsiniz! Yazar olmak için tıklayın!

Fatih Kara

Fatih Kara

Sakarya Üniversitesi, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümü öğrencisiyim. Mühendislik dünyasıyla ilgili gelişmeleri paylaşmak ve öğrencilik hayatlarına devam arkadaşlara bir nebze de olsa yardım edebilmek amacıyla 2011'de MalzemeBilimi.Net'i kurduk. Şimdi ise çok sayıda yazarımızla bu alandaki açığı doldurmaya çalışıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir